Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIUK, LANYOK! Ti mit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK, LANYOK! Ti mit, ha szerelemet vall egy lany, de a fiu nem valaszol semmit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ti mit TENNETEK, ha szerelemet vall egy lany, de a fiu nem valaszol semmit?

Kb igy kene kinezzen a kerdes nem? A fiu altalaban orul ha teccik a lany ha meg nemteccik akkor max visszautasitja vagy nem mond semmit:D

2011. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ti mit gondoltok....

bocsi, csak siettem....

2011. jan. 5. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy ez fordítva van. A lányok többrésze túl flegma, hogy összeálljon egy normális sráccal, aki be meri vallani az érzéseit.
2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nalam ez forditva sult el. Elmondtam a sracnak, hogy tetszik, de o semmit nem mondott... Igaz, hogy soha nem volt meg baratnoje, de annyit se mondott, hogy nekem is bejosz, vagy nekem nem tetszel ne haragudj... Miert csinalhatta ezt?
2011. jan. 5. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán nem tudja, mit akar, vagy nem akar megbántani.
2011. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mar lassan 5 hete elmondtam neki, es ez nekem olyan rossz erzes, mert igy, hogy nem mondott semmit, remenykedem, hogy hatha lesz valami, es lehet foloslegesen...
2011. jan. 5. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is kb 5 hete mondtam el egy srácnak, de az volt a válasz kicsit flegmán, hogy nekem meg más tetszik, mintha fájt volna neki..., komolyan ennél még az is jobb lett volna, ha azt mondja nekem nem tetszel, mert a hangsúlya olyan fura volt, mint aki be van sértődve, előtte meg le sem lehetett rólam vakarni a tekintetét...

Ez előtt sem voltam magammal kibékülve, ezek után meg gondolhatod... jó önbizalmam van, de már komolyan rondának látom magam, szóval ezt értem csak el...

2011. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekemaz volt a legnehezebb, hogy elmondtam neki es nem mondott semmit. Nekem ebbol az esett le, hogy annyira jeletektelen vagyok neki hogy meg valaszt se ad. Es ez mai napig annyira faj :( de mai napig, ha talalkozok a sraccal, ugyanugy koszon mint regen. Mintha minden ok lenne :(
2011. jan. 5. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valaki nem reagál erre akkor nem tetszel neki, kár erőltetni. legutóbb pont ez volt velem. megmondtam egy lánynak, hogy nagyon kedvelem és tetszik erre kaptam egy nagyon béna indokot, épp valamilyen dolga van (inkább nem írom le, mert hátha ráismer, de olyan átlátszó volt, hogy iszonyatosan megalázónak ismertem), aztán nekem sikerült kiszedni belőle, hogy igazából nincs kedve velem találkozni. persze én biztosan nem igazából kérdeztem, nyilván csak poénból. de még azután se mondott semmit, még csak annyit se, hogy nem tetszel, bocs. gyakorlatilag sz*rnak nézett, aztán csodálkozott, hogy ez nekem rosszul esett. hát kb úgy éreztem utána magam mintha összevert volna egy kisbusznyi telepinéger. ja és az illető lány huszonéves, komoly "nő"-nek látszott. szóval én megértem hogy ez eléggé rosszul esik neked, de itt nem nagyon van mit tenni. ha nagyon tetszik még egyszer utoljára beszélj vele, hogy gondolkodott-e azon amit mondtál neki, de sanszon, hogy nem tetszel neki. azért csak írd majd meg mi lett a vége :)

és itt üzenem mindenkinek, hogy nagyon béna és szemét dolog kitérni egy ilyen válasz elől, mert ez a másiknak nagyon rosszul tud esni. meg kell mondani mindig az igazad, mert egy átlátszó "indok" hogy miért nem érsz rá az nagyon megalázó tud lenni. el kell gondolkodni, hogy ellenkező esetben, hogy esne nektek.

2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz belole semmit. De nem tudom, hogy most hogy kene viselkedjek vele. Megbantatt az teny, de az most megoldana valamit ha levegonek neznem? Vagy maradjak vele barati kapcsolatba?
2011. jan. 5. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!