Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmet vallottam egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam egy olyan fiunak, akinek meg soha nem volt baratnoje, de o mar majdnem 5 hete nem valaszolt, ez egyertelmuen azt jelenti, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy még nem nézte meg.
2011. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pj0tr ***** válasza:
Nem írtál semmit se magadról se a körülményekről, de az tuti, hogy türelmes vagy...
2011. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 eve ismerjuk egymast. Mindig joba voltunk, beszeltunk MSN-en. Masfel evvel ezelott pedig voltunk egy kirandulason ott olelgetett meg puszilgatott(mondjuk o akkor ugy tudta, hogy tetszik nekem) de enyi volt tobbet nem kozeledett holott en is sokszor kerestem a tarsasagat. Majd olyan 3 honapja megtetszett. Elmondtam neki, hogy mit erzek MSN-en, mivel mashol nem volt alkalmam. De o nem mondott ra semmit kerdeztem tole, hogy nem, de o nem kerdezett vissza, hogy mi nem. Majd kerdeztem tole, hogy ennyi(magam se tudom ezt mire ertettem) es erre azt mondta, hogy hat ennyi. Majd senki nem irt a masiknak es gondoltam jobb lenne ha inkabb hagynak es elkoszontunk egymastol. Majd utana lattam a suliba, de nem hozta fel a temat. Mai napig koszon, ha lat, de mas semmi....
2011. jan. 5. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:

egyértelmű nem? hajtott rád régen, te nem viszonoztad, és már nem akar téged:/


18/F

2011. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy ne viszonoztam volna? Egy csomoszor beszeltem kozvetlen a kirandulas utan vele. Minden nap irtam neki szinte. Es ha nem kellek neki, akkor azt miert nem tudja megmondani? Ennyit nem erdemlek meg?
2011. jan. 5. 16:39
 6/7 anonim válasza:
Na ilyenkor nem értem hogy nekem miért nem vall szerelmet egy lány sem. Pedig én örülnék neki, na persze csak akkor ha egy ápolt normális lányról van szó.
2011. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30f.a fickó félénk.neked kell helyzetet teremteni,csókot kezdeményezni,stb.ha elutasít,mint pasit felejtsd el.maradjatok csak ismerősök.hajrá:-)BÚÉK
2011. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!