Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami jó kis csókolózásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó kis csókolózásra alkalmas hely így télre?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem, hogy első randim elmegyek vele egy teázóba, második randin cukrászdába, ott megcsókolnám először, de harmadiknak kéne valami jó kis hely, ahol nyugodtabban ellehetnénk és tudnék vele foglalkozni :P Második randi után még egymáshoz nem hiszem, hogy mehetnénk.

Valami ötlet?


2011. jan. 5. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
"kis csókolózásra" pont nem tudok helyet, csak nagy csókolózásra. na de mindegy.
2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha elhívod magadhoz filmezni, az szerintem nem gáz. Persze nehogy azt higgye hogy "azt" akarod. De amúgy a mozi is egy ideális hely. De nekem a barátommal kint is ment. Igaz megfagytunk, de a csókkal nem volt baj :) A szája meleg volt :D Öltözzetek fel rendesen: D
2011. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:P
2011. jan. 5. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit így erőltetett. Nem is kicsit, nagyon...
2011. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy hívd el magadhoz hogyha igent mond és ráértek megdumálni akkor ajánld fel hogyha vége a filmnek akkor ha akarja hazakíséred. A lényeg hogy ne nyomulj.
2011. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 B3rNIk3 válasza:
nem tom ti hogy vagytok vele de szerintem nem kell megtervezni az "első" csókot....az jön magától;)....de a filmezés az tényleg nagyon jó ötlet:D nekem legalább is mindig bevált:D;)...sok sikert :)
2011. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hóból készített WC fülke:D
2011. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a lány lakásának lépcsőháza. :P ha van ilyen...
2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!