Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet első randin virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet első randin virágot adni a lánynak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aranyos, figyelmes gesztus. Ha az egyéniséged is hasonló akkor igen. Viszont arra figyelj, hogy ne szokjon hozzá az ilyesmikhez, mert abból később még komoly viták alakulhatnak ki. Szóval, ha az elsőn kapott a másodikon már ne kapjon! Még akkor se ha nagyon nagyon örült neki. Majd akkor ha nem számít rá..
2011. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, ki akar cipelni egesz ido alatt egy szal gazt? Meg mar olyak kozhelyes, es azt hinnem a fiu mar biztos a dolgaban pedig meg alig ismer...
2011. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de a te és a csaj egyéniségétől is függ. Ha ez úgy 1. randi, hogy nem igazán ismeritek egymást, akkor jó, mert kedves dolog, csak sajnos már kevés az olyan fiú, aki meg is tenné.
2011. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" Nem, ki akar cipelni egesz ido alatt egy szal gazt? Meg mar olyak kozhelyes, es azt hinnem a fiu mar biztos a dolgaban pedig meg alig ismer..."

A te lelkedet is komoly csorbák érték az életed alatt.. Hát ilyen ridegen viszonyulni valamihez... Az előző barátnőm volt pont ugyan ilyen. Annyira komplexusos embert még az életemben nem láttam másikat, mint amilyen ő volt... Pont ugyan így vélekedett.. És őt elég sok negatívum érte kisgyermek korában...

2011. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

van olyan lány aki örül neki, de lehet vele bukni. azzal viszont nem lehet bukni ha nem viszel. szóval szerintem nem a legjobb ötlet. kivéve persze ha amugy régóta ismered, és haveri baráti szinten vagytok, és ugy gondolod komolyabb szintre kéne lépni. de egy kb ismeretlennek nem jó ötlet szerintem.

na meg amit már irt valaki, arra főleg vigyázz nehogy hozzászokjon hogy mindig kap valamit. mindig ugy kell meglepni hogy ne számitson rá :)

persze, ha hozzászokik hogy kap valamit, és egyszercsak nemkap, az is lehet meglepetés, de gondolom te sem kellemetlen meglepetésekkel akarsz maradando emlékeket szerezni a lánynak :)

2011. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Háát elég ellentmondásosak a vélemények..
2011. jan. 6. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot!!!!!
2011. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen,nagyon romantikus,biztosan örülne neki. Én örülnék.
2011. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél neki. Általában szeretjük az ilyet. Akiknek meg esetleg nem jön be a virág, azok meg a gesztust értékelik, hiszen még nem ismered annyira, hogy tudd, mit szeret és kedvességből, udvariasságból leped meg a virággal. Ha meg olyan tapló a csaj, hogy még a gesztust sem értékeli, akkor jobb is, ha hamar megszabadulsz tőle.
2011. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

művirágot!!!

szakítás után visszakérheted, és viheted a következő csajnak ...

2011. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!