Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lessz életem első randija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lessz életem első randija egy lánnyal. (Még nem issmerjük egymást! ) Mit tegyek? Vegyek neki virágot? Vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 05:27
 1/8 A kérdező kommentje:

smároljam le vagy vegyek neki virágot???????


SEGITSÉK !!!!!!!!!!!!!! :(

2011. máj. 17. 05:37
 2/8 anonim ***** válasza:
LOOL. Inkább vegyél neki ajándékot...
2011. máj. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csokit, azzal biztos nem fogsz mellé. Nyugodj meg. Biztos ő is izgul. LEgyél kedves, érdeklődő. Hagyd őt is beszélni. Érezzétek jól magatokat. Szerintem le semmiképp ne smárold, hiszem nem is ismered. Talán majd a következő randin. Sok sikert:)
2011. máj. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 szál virágot! (fehér rózsa?)

- nincs olyan lány a földön, aki ne örülne ennek!

és legyél figyelmes, nyitott szívű, majd látod, hogy alakulnak a dolgok, és ahogy a megismerésben haladtok, úgy tudni is fogod, mit mondj, cselekedj

- és ő is így van vele, ő is izgul most...

2011. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első randira? Semmit se vigyél! Minek? Most ismerkedtek, egyikőtök se tudja lesz e folytatás. Ha el is viszed valahová, az ne mozi legyen. Menjetek el sétálni, max egy fagyit vagy egy italt fizetsz neki.

Jó ha tudod, egy normális lány nem azért fogja hagyni, hogy megcsókold, mert vettél vagy vittél neki valamit randira, hanem azért mert tetszel neki és jól érzi magát a társaságodban.

Ajándékokat már kapcsolatban adhatsz. Például ha néhány jól sikerült randit megéltetek akkor adhatsz egy csokor liliomot.

26F

2011. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és szerintem a lényeg h. legyél önmagad, felsleges megjátszanod magad, hisz ha összejöttök és nem tetszik neki úgy is szakít veled.De azért lehetsz egy kicsit laza, nem kell ezt túlkombinálni.Csinálj úgy mintha már ezer éve ismernétek egymást, ő is csak ember szóval nincs okod idegeskedni.Persze lehetsz udvarias, vehetsz csokit vagy egy szál virágot,elmehettek sétálni, vagy meghívhatod egy italra, a lényeg .h mindig figyelj amikro hozzád beszél, a szemét nézd ne a száját.Ha tetszik nyugodtan megmondhatod neki h. csinos, vagy jól néz ki.De ne nagyon nyomulj,de ha úgy látod bejössz neki és közeledik akkor megcsókolhatod, esetleg séta közben megfoghatod a kezét,ha nem húzza el akkor egy lépéssel közelebb kerültél.De mondom az a jó ha önmagadat adod.
2011. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vigyel viragot, sajat tapasztalat... emlekszem mikor nekem volt az elso "randim", gondoltam meglepem egy csokor viraggal. Persze az tortent, hogy randi elott masfel oraval lemondta. (Gondolj bele, siman elofordulhat.) En meg alltam mint a hulye egy viraggal amivel nem tudtam mit kezdeni, raadasul meg azt a hibat is elkovettem hogy ezt elmondtam neki a telefonba (hogy nem tudnank e megis legalabb par percre osszefutni mert valamit odaadnek neki...) - eredmenye persze hogy az volt hogy hallani se akart rolam tobbet.


Szoval elso randira NE! Mar csak azert sem, mert az elso randirol meg sose tudhatod hogy randi e igazabol, az majd csak kozben derul ki. Ha mindenaron akarsz neki adni valamit intezd ugy hogy arra setaljatok ahol vannak viragarusok akik kinalgatjak a viragokat, es spontan vegyel neki egy szalat.

2011. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes virágot venni, ha én kapnék valakitől az első randin, olvadnék, mint a fagyi! Nem kell a virágárustól, egy mezei csokor is gyönyörű tud lenni! És ne smárold le, max a végén, ha nagyon összemelegedtetek! Üdvözlésnél szerintem az arcpuszi az ideális.

15/l

2011. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!