Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan aki nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan aki nem talál párt magának?

Figyelt kérdés
Nem mintha én nem találtam volna, csak kiváncsiságból.
2009. jan. 29. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6 milliárdból el tudom képzelni, hogy igen.
2009. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

A párt azért sokan találnak, de igazi lelkitársat sajnos nagyon kevesen.

Petranova

2009. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Több olyan öreglányról is hallottam már, akik 50+ évesek, és még sosem volt senkijük. Ez azért elég szomorú :-(, nyilván bennük is van hiba.
2009. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van/lesz egy párja. Ha már 50 éves korban sincs senkid és nem is volt ott bizony komoly gondok vannak. Vagy szüzességi fogadalom (vallás miatt), de attól még lehetett valakid. Vagy az illető egyáltalán nem akar barátot/barátnőt.. Hát nem tudom... Furcsa
2009. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Előző vagyok.

Mondjuk a beteg emberek (dankóros, agyilag beteg emberek) nem hiszem hogy találnának maguknak párt...

2009. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Létezik, szerintem betegnek sem kell lenni hozzá... elég ha valaki túl sokat akar, hogy egyszerre mindennek feleljen meg a szíve választottja... akkor persze sorban jönnek a szakítások, mert nem képes belátni, hogy ő sem tökéletes, a másikat meg apróságokért elküldi a búsba :) Szóval simán létezik...
2009. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos létezik.
2009. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk a beteg emberek (dankóros, agyilag beteg emberek) nem hiszem hogy találnának maguknak párt..."

Ez sajnos így van...Csak a nyelvhelyesség kedvéért:

Dawn-kór,és Szellemileg Fogyatékos.

Akik rajtuk kívül nem találnak,ők szerintem azok a tipikus emberek közé tartoznak,akik másban a szálkát is meglátják,magukban még a mestergerendát sem.

2009. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van mert minden ember külömbözö.Nagyon ritkán van ebben a világban hogy 2 ember összejön és együtt lesznek 4-5 éven keresztül.Söt még tovább is.Most már max 2 év aztán ennyi.De vannak kivételek is.
2009. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen
2009. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!