Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet elkezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkezdeni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány, csak valahogy tudnom kéne vele beszélgetni:DDD.Hogy menjek oda hozzá?ti hogy szoktátok csinálni?

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 8. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hát barátom én is így vagyok mint te hogy be vagyok sz@arva de szerintem biztos az első lépés a legnehezebb amíg meg nem ismered
2011. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom magammal. Ha egyedül van, akkor 90%, hogy nem fog azonnal elutasítani.

Ne agyalj azon, hogy mit fogsz mondani! Menj oda és szólítsd meg!

2011. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a biztatást.

De hát azért mégis, az a megszólítás az, ami nem akar jönni:S:D

2011. jan. 10. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis, nem tudom, hogy kezdjek hozzá.
2011. jan. 10. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a szavakkal van bajod, hanem a félelmeiddel.

Hány éves vagy? Honnan ismered a lányt? Mit gondolsz, miért nem mered megszólítani?

2011. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok és oszt.társak vagyunk.Nem az a baj h nem merem hanem h nem tudok mit mondani neki, nem tudom miről beszélhetnék vele
2011. jan. 11. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon öregurasan hangzik, de azért nem tudsz miről beszélni, mert fiatal vagy és nem történt veled még semmi. Keresned kell a témákat. Viszont hidd el, az a lány is hasonló dolgokról beszélget a barátnőivel, mint amivel te a haverjaiddal.

Megszólításnak elég egy "Szia!". Ne a suliban akarj vele beszélgetni. Csak hívd el valahová hétvégére. Valamilyen szinten ismered, tehát tudsz olyan dolgokat ajánlani, ami érdekelni fogja.

- Nincs kedved hétvégén eljönni valahová?

Ha szimpi vagy és van 3 javaslatod, akkor az egyikre rá fog harapni.

2011. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot(:
2011. jan. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!