Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany aki tettszik mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tettszik mit cselekedjek?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki nagyon nagyon tettszik nekem, es kozbe szoktam beszelni vele msn-en is. Sztem valamennyire en is bejovok neki de ez egyaltalan nm biztos csak a viselkedesebol gondolom! Szerintetek mit csinaljak? Erdemes lenne elhivjam peldaul egy cukraszdaba vagy valami hasonlo helyre?

Adjatok tanacsot kerlek!


2011. jan. 8. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Erre mit lehet még mondani?

2011. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
szerintem amíg nem lépsz ilyen ügybe hogy elhívd addig semmi nem fog kiderül! persze hogy hívd el. ha tetszik mért ne? egy próbát minden bizonnyal megér:) remélem tudtam segíteni !
2011. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen segitettel varom a tovabbi valaszokat...kedves masodik...vannak erzesek is es ez nem olyan r..anc mint amilyeneket te kifogsz....
2011. jan. 8. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát még jó, hogy hívd el !

Fogadd meg a tanácsom, ne hagyj magad mögött olyan kihasználatlan lehetőségeket, amiket később megbánhatsz !!

2011. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok! és igen aki felettem írt annak igaza van ! hidd el hogyha nem hívod el akkor később mikor már más pasija lesz akkor nagyon megfogod bánni azt a percet mikor el halasztottál egy nagyszerű lehetőséget :)
2011. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ertem...csak sajnos nincs meg az abatorsag bennem hogy elhivjam..:S:S De ossze kell szedjem magam..:)
2011. jan. 9. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
hát haver iszonyat gyorsan szedd össze magad:D de hidd el 1 óra és kibontakozol teljesen onnantól sima az ügy! drukkolok neked ! és majd mond el hogy mi volt:D
2011. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem először tanulj meg helyesen írni.
2011. jan. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okee megprobalom kedves utolso te pedig iratkozz be egy agysejtnovelo kurzusra!~Utolson kivul mindenkit felpontoztam!
2011. jan. 9. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el sétálni a tópartra, prakba ilyesmi helyekre. Egy lány értkeli, ha a fiú tud romantikus lenni és nem csak ilyen csicsás éttermekbe, stb. helyekre viszi el. A tópart, még akár a park is százszor romanitikusabb kettesben,mint egy zsúfolt cukrászda, étterem stb.
2011. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!