Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a helyemben lennél hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a helyemben lennél hogyan döntenél?

Figyelt kérdés

Már feltettem egyszer ezt a kérdést, de nem sok választ kaptam, remélem minél többen elmondjátok a véleményeteket:

Külföldön vagyok egy évre, és megismertem egy nagyon helyes, kedves fiút egy társaságban, aki rögtön megtetszett és úgy érzem én sem vagyok közömbös számára. Néhányszor már el is hívott ide-oda, de azt látom rajta, hogy vmiért fél kicsit bátrabban közeledni, mint ahogy én is. Az ok az, hogy júliusban hazamegyek. Esély szinte semennyi sincs rá, h itt tudjak maradni, mint ahogy arra sem, h ő utánam jöjjön. Minden héten látjuk viszont egymást a társaságban és nagyon nehéz, mert a szívem nagyon szeretne vele lenni, de az eszemmel tudom, h úgyis vége lenne. Mit tegyek? BEszéljem le magam róla, vagy egyszerűen csak vágjak bele nem foglalkozva a jövővel.Te mit tennél?


2011. jan. 10. 20:24
 1/9 Moszuke ***** válasza:

lebeszélném magam a dologról.. semmi értelme a lehetetlen kapcsolatnak.

a kezdődő szerelem meg majd elmúlik.

22/f

2011. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2011. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk! Használjátok ki a lehetőséget! Külföldön vagy, világot látsz és élettapasztalatot szerzel! Ne emészd magad, hogy mit nem tennél, hanem próbálj ki mindent, ami boldoggá tehet. Ezek az éveid nem jönnek vissza és később még bánhatod, hogy milyen lehetőségeket hagytál ki!
2011. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fibbrizzo ***** válasza:
esetleg probáljatok találni egy közös utat .
2011. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon rossz lehet,nem biztos hogy szakítás lenne a vége nem tudhatod,hogy ő mire képes,és mit képes felálldozni.Beszélgessetek el jobban arról amit éreztek,és okosan hozzatok döntést:)Sok sikert:)A választ megkapod rá a varázsszót követően:)
2011. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vágj bele! Ki tudja, mi alakul ki köztetek júliusig! Lehet, hogy addigra rég rájöttök, hogy ez köztetek nem megy. De az is lehet, hogy annyira szerelmes lesz, hogy utánad jön. Mert ha nem próbálod ki, lehet, hogy egy életen át bánni fogod.

Próba cseresznye, én szorítok nektek.

2011. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előttem nyilatkozóknak (majdnem) mind igazuk van. Bármelyik utat is választod, érdekelni fog a "mi lett volna, ha". Lehet, hogy nagyon jó lett volna együtt, de akkor az elválás a nagyon rossz, vagy kihagyod az egészet, ezzel a békésebb utat választva, és hiszel benne, hogy ha tényleg ő az igazi, akkor a sors majd valahogy újra összehoz titeket.
2011. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere vele össze ki tudja mit hoz a sors lehet, hogy mégis tudsz maradni ha meg nem..... de semmit se gondolkozz rajta, szerintem ha nem jönnél össze vele nagyon bánnád....Én összejönnék vele.
2011. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a bátyám mielött kiment volna Németországba,még bulizott egy nagyot.Akkor ismerte meg a mostani barátnőjét,hogy reggel indult a repülője:)tel.számot cseréltek és skype címet.Már egy éve élnek így..Vagy ő jön haza,vagy a barátnője megy ki hozzá,de olyan is volt hogy félúton találkoztak:)

Te érzed mennyire erős benned a vágy/érzelem,mert ha elég erős akkor tényleg semmi sem számít:)

2011. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!