Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenél, ha ilyen cipőben lennél?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 5 évvel idősebb srác. Jóképű, kedves, jól kijövünk stb. Szóval tetszik. Én is tetszem neki, szinte már szerelmes belém. Sok pozitív tulajdonsága van, mi megfogott benne, de még nem volt köztünk semmi. Próbáltunk csak barátok lenni, hát nem megy. Tegnap találkoztunk, beszélgettünk, és elmondta, hogy nehezen fogja vissza magát. Legszívesebben átölelne és megcsókolna. Volt, hogy én is ezt éreztem. Csak rajtam múlik, lesz-e köztünk valami. Ő szeretné. Nem az a tipikus szoknyavadász pasi. Viszont, nekem barátom van, akit szeretek (nem vagyok szerelmes), és érzelmileg annyira kötődöm hozzá, hogy nem tudom elhagyni. Megcsalni sem akarom. Döntenem kell, de nem tudom, hogy döntsek. A barátom egy ideig úgy viselkedett, hogy biztos voltam benne, hogy elhagyom. De leültünk beszélgetni, megváltozott, azóta rendes, látom rajta, hogy szeret. Nem tudok dönteni, és a srácot nem akarom becsapni. Félek, ha elhagyom a barátomat, megbánom.

Már csináltam listát, mi a jó a barátomban, mi a rossz, de nem jutottam előrébb. Időt kértem, tavaszig. :S


2009. nov. 10. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani barátodba nem vagy szerelmes minek vagy vele? Mert ő szeret téged? Nem vagy önző kissé? Legyetek barátok és továbbra is szeretheted... a másikkal meg jöjjetek össze. Egyszer élünk. Nem kell egy pasival leélned az egész életed.
2009. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert szeretem. És azért nem vagyok szerelmes már belé, mert bunkón viselkedett egy ideig.
2009. nov. 10. 17:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem. Nem azért nem vagy már belé szerelmes, mert bunkón viselkedett, hanem mert soha nem is voltál igazán, és erre most jöttél rá. Mégis mit vársz? Hogy idővel szerelmes leszel a barátodbs? Te is tudod, hogy ez már jobb nem lesz. Nem a másik srác miatt, hanem mert egyszerűen nem ő az akit keresel. El tudnád vele képzelni az egész életed? Nem lenne unalmas? És nélküle? Valaki mással? Nem lenne jobb? Voltál te már egyáltalán igazán szerelmes?

Ennek a kapcsolatnak én semmi értelmét nem látom, bocsi.

A másik srác pedig...csak a te érzéseidtől függ, bár ha ennyit kell rajta gondolkodni, akkor őt sem szereted igazán...

2009. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Én nem hagynék el egy biztosat a bizonytalanért.. hiába egyszer élünk..Viszont ha nem lesz jobb a barátoddal a kapcsolatod, akkor lépned kell..

Sok sikert

2009. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jóképű, kedves, jól kijövünk, nem tipikus szoknyavadasz....kell meg ennel tobb???. A pasid mar levizsgazott....a valtozas csak alca es ideiglenes. Nagyon ritka manapsag az olyan csajszi mint TE. A legtobb mar reg lefekudt volna az uj sraccal meg mielott szakitott volna a regivel.
2009. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A lehetőség adott lenne, bármikor, hogy viszonyom legyen ezzel a sráccal. De mi értelme lenne? tisztelem annyira a barátomat, meg szeretem, hogy nem csalnám meg. És igen, el tudnám képzelni, hogy vele élem le az életem hátralevő részét. Nem unatkoznánk, hisz az elmúlt időkben sem unatkoztam mellette. Beszélgetünk, eljárunk ide-oda hétvégenként, főz nekem, vagy én neki stb.

A szex is nagyon jó vele.

2009. nov. 10. 17:23
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
én a helyedben kidobnám a jelenlegi barátodat és összejönnék a másikkal...idővel úgyis beleszeretsz...hidd el....sok szerencsét..:)
2009. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én hiszek abban, hogy a barátommal lehet ennél jobb a viszonyunk.
2009. nov. 10. 17:24
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már eszembe jutott, de félek, hogy megbánnám. Akkor ugye nincs visszaút.
2009. nov. 10. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kerdeses ha minden rendben lenne a baratoddal. Ha ketsegeid vannak akkor mar reg vege. Miert toltod az idodet az uj sraccal ha boldog vagy a regivel?
2009. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!