Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány a beszélgetés végén úgy köszön el hogy " szép álmokat " akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés
vagy csak simán kedves? :D
2011. nov. 11. 21:38
1 2
 1/14 Eufóriaa válasza:
100%

Anyukámnak is azt szoktam mondani, hogy szép álmokat... :DDD

Ennnyiből nem tudjuk megállapítani azt, hogy bejössz-e neki.

Szerintem csak simán kedves. De ezt az elköszönés előtti beszélgetésből tudnánk csak igazán megítélni. :)

2011. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, de elsőnek igaza van. De magától szokta modani, vagy ha te is mondod? Az sem mindegy.
2011. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
magától :D
2011. nov. 11. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a lényeg, HOGYAN mondta...
2011. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehetséges, én is szoktam így elköszönni a nekem tetsző sráctól. :DD
2011. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

msn-en telefonon esetleg élőben?

az a nem mindegy, hogy hogyan mondta! alapvetően semmi de semmi jelentősége nincs! tőlem is mindig így köszönt el egy számomra nagyon fontos lány és nem lett belőle semmi, de még csak egyetlen egy randi sem! pedig mindig "puszi" "majd beszélünk" "szép álmokat"

ne éld bele magad mert csalódni fogsz!

2011. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

olyannak nem mondanám, aki aki nem jön be


23/L

2011. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen buta kérdés. most miért nem abból döntöd el, hogy bejössz e neki, hogy amúgy miket és hogyan beszélgettek egymással? egyébként milyen viszonyban vagytok, mennyit és hogyan beszéltek, miről beszéltek stb. stb. . amiket korábban írtak alá tudom támasztani énis. anyámnak is mondhatom azt hogy szép álmokat, sőt ő is mondhatja nekem. nekem is mondta már lány, hogy szép álmokat, sőt még ennél szebbeket és félreérthetőbbeket is, mégse lett semmi, mert nem ezen múlik. próbáld kicsit átfogobban megközelíteni a dolgokat, ne vessz el a részletekben ennyire
2011. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én szinte mindenkitől így köszönök el, akivel kicsit is jobb viszonyban vagyok, ha este beszélünk
2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyiből meg lehetne ezt állapítani, öcsém...
2011. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!