Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok és oktober...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és oktober ota tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16eves lány vagyok és oktober ota tetszik egy srác karacsonykor ramosolyogtam ő meg vissza , ayután jott egy 2 hetes vakácio és vakaciorol visszaterve szemeygetünk.De még nem szolitott meg és nem lép , mit tegyek ?
2009. jan. 31. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki azt fogja írni neked, hogy merjél kezdeményezni stb stb., ennél többet nem is lehet mondani, mert a helyzetedet nálad jobban nem ismeri senki, innentől kezdve nem is tudhatják jobban mint te..

Ha vannak közös ismerősök, beszélgess velük. Próbálj meg valahogy a sráccal is beszédhelyzetbe kerülni és a többi úgyis adja magát..:) Van olyan, hogy a srác nem mer lépni, szerintem nyugodtan tehetsz egy próbát, legalább lesz valami. 18/F

2009. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!