Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek is szégyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is szégyen, ha egy lány 60-70kg? Kövérnek számít és valóban visszataszítóan szégyen?

Figyelt kérdés
Ma egyik osztálytársam ezt mondta egy 65kg-os lánynak...De azokat is bántja, akik 50kg-osak...Olyan rossz érzés,bár nem engem bántottak,mégis elképzeltem,hogy nekem mit mondhatna :/!
2011. jan. 12. 20:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

amúgy. megint kowi vagyok.

és bass.zameg. :D de rondánbeszélek e akkoris.

nemazért de miért félsz?

ha beszól..szólj vissza védd meg magad. :D

nehagymár hogy valaki úgy ítélkezzen feletted,hogy csak a küldődet látja...

2011. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Visszataszítóan szégyen???

Az ostobaság, bunkóság az az.

De a testalkat... soha.

2011. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy lány barátom, 160 és 63kg. De nem hájas, valahogy nem látszik rajta a dolog, és a legfinomabban is fogalmazva k***va jó csaj. Nem számít semmit a kiló, ha valaki jól néz ki jól néz ki...

Az olyan fiút aki meg ekkora paraszt ütessétek le egy másikka...mit gondol magáról?

2011. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

mostani barátnőm kevesebb egy kicsivel 170-nél és 60 kiló körül van. mindig a súlyáva jön és rosszul vagyok mikor elkezdi... én megmondom hogy van rajta mit fogni, pici hasa van pici háj a csípőén, nem vékony a lába stb... NŐIES és én odavagyok érte ahogyan kinéz, részben azért mert van kisugárzása hiába nem modellalkat (amit nem is bánok) :) pedig én meg pont aza szálkás testalakatú 175cm,60kg sportoló vagyok. előbb annak a srácnak el kellene gondolkozni hogy mit jelent a visszataszító meg effélék...

egy nő attól nő hogy van alakja nem attól hogy pálcikavékony. a divatbemutatókat is utálom, na én meg az olyan nőktől vagyok rosszul.

szerintem nőiesebb ha valaki 160/60-as vagy 160/65-ös mint a 180/60 meg 160/45...

18/F

2011. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 75 kg vagyok a 165 centimhez.

És rohadtul nem szégyenlem magam, nem érzem visszataszítónak a dolgot.

Gondolom, nem vagytok idősebbek 15-nél, de azért ha hallottam volna, biztos kapott volna viszonzást a kisgyerek, hogy lehet, ő sírt volna a szégyentől xD

2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
92%

Azért nem ismerjük a körülményeket.Nekem van olyan lány ismerősöm aki amellett h kövér(175/85) még rosszindulatú és beképzelt is.Volt olyan, hogy én meséltem egy történetet valaki másnak és ő megpróbált leoltani (és nem ez volt az első alkalom,csak itt lett elegem belőle),de a végén kis híján sírva rohant el,pedig kulturáltan küldtem el melegebb éghajlatra és mondtam el neki a véleményemet róla.Az ilyen, aki nem szimplán bunkó hanem rosszindulatú is,az megérdemli,hogy megalázzák hátha megjön az esze.


Ez egy ellenpélda,de ha valaki aranyos kedves,és van rajta egy kis plusz súly azt nem szabad bántani ezzel,ezt csak akkor ha már nincs más.A lányok alapból érzékenyebbek,a súlyukra meg pláne,ha a lelkükbe taposol az sokkal jobban fáj nekik mintha, fizikailag bántaná őket valaki.De az már más tészta,hogy ha valaki fiú létére lányt megüt,az nem csak hogy gyáva,de egy jó alapos verésre is megérett.A legfontosabb, hogy a lányokat szeretni kell. :)


18/F

2011. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
nem
2011. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

vagyok 165/73 (sőt volt karácsony, szal talán már picit több), és nem érzem kövérnek magam.

sportolok (no nem versenyszerűen, csak kikapcsolódásként), jól érzem magam a bőrömben. sosem okozott problémát párt találni - onnantól kezdve, hogy sikerült túltennem magam az iskolás éveimen, amikor hasonló bunkók miatt nekem is csúnyán visszaesett az önbizalmam.

azóta ha valaki beszól, hogy "nagy a segged" azt válaszolom, hogy "naná, és milyen formás!" :))

2011. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A csontozat azért sokat nyom a latban. Ismerek 65 kilós lányt, aki vékonyabbnak néz ki, mint egy 10 kilóval könnyebb illető.
2011. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

hát én 177 cm vagyok és most 72 kiló (de nekem állítólag a csontjaim is nehezebbek... meg tényleg, akik nem ismernek azok 65re szoktak tippelni kb) és még tavaly is amikor 68-69 kg voltam EGY EGÉSZ ÉVEN KERESZTÜL azt hallgattam osztálytársaimtól (2 fiú akik azthiszikhogyk*rvamenők) hogy milyen kövér vagyok undorító sose lesz pasim fogyjak le.


szerintem nem kell leírnom, mennyire szarul esett.


de rájöttem, hogy nem kell ezekkel foglalkozni, szerintem sokkal jobb ez mint egy gebe csaj. és a barátomnak is így tetszem :) amúgy meg tényleg nincs rajtam sok HÁJ, csak egy egész pici, de tavaly még ennyi se volt. és én így jól érzem magam :)


a legundorítóbb dolog ezért b@szogatni valakit....


17/L

2011. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!