Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja az össze csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja az össze csaj, hogy egy pasival akkor jön össze ha ápolt?

Figyelt kérdés
Lehet akármilyen ápolt, akármilyen extrém haja, szolis bőre stb, ha nem jön be az arcberendezésed a nőnek, akkor vesztett helyzetben vagy és nagyon nehéz onnan(csak oltári jó dumával, vagy szuper kisugárzással)magad javára fordítani a helyzetet és megnyerni a lányt.
2011. nov. 3. 07:29
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
jav: összes csaj...
2011. nov. 3. 07:30
 2/38 anonim ***** válasza:

egész egyszerűen nem értem a kérdést. Felőlem lehet szolis, b*zis, szépfiú. gazdag, vagy járhat ferrarival, ha nem jön be akkor nem jön be!


Az igényesség és tisztaság szerintem mindenkinél alap követelmény, a normális ember elvárja egy kicsit a másiktól hogy adjon magára, de h min. fürödjön :D

2011. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Az ápolt annyit jelent, hogy nem koszos, nem büdös, nem fekete a körme, zsiros a haja, stb.

HA ez megvan, akkor utána jön, hogy teetszik vagy sem, de lehet karmilyen kisugárzása, ha ápolatlan, akkor semmi esélye egy normális nönél.

2011. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
kinek jó a lábszag, a hónaljszag, a fikatúrás???
2011. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ha Ferrarival jár az illető, akkor a lányok 99%-ának úgyis be fog jönni a pasi. ennyire egyszerű, aki mást állít az megrögzött hazudozó.
2011. nov. 3. 07:59
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Te ua. a hulye lehetsz, aki a kavezos kerdest feltette.

Nem azt mondjak a nok, h ha apolt a pasi akkor szo nelkul leszopjak.

Hanem ha apolt akkor az egyik feltetelnek megfelel.

2011. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én minden nap kétszer lefürdök, mégis van vmmeyi lábszagom, pedig 5 napra jut 3 cipő. Ez nem ettől függ, ha ott izzadsz akkor ott izzadsz és kész, akkor lesz szaga. Ezen nem lehet változtatni, csak max mérsékelni. Csak műtéttel lehet az izzadást gátolni, de máshol fogok jobban izzadni pf a hónajjamon. Az meg rosszabb a lábszagnál. Mert lábszagot cipőben nem érzed. Meg minden férfinek van vemmyi lábszaga, olyan pasi nincs akinek nincs, aki mást mond az megint hazudik. De mivel nem gombás így nem lehet vele mit tenni.DE volt több csajom is és mindig cipőlehúzás után lábat mostam bárhol legyek is, így soha nem volt belőle gond.
2011. nov. 3. 08:03
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel semmilyen kávézós kérdést, nem szeretem a kávét.
2011. nov. 3. 08:04
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem minden pasinak van lábszaga. Megfelelő cipő is fontos, sőt zokni is. Ezenkívül s lábszag ellen nem elég a fürdés, a mai világban rengeteg jó készítményt lehet kapni.
2011. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
én csak hetente mosok lábat...mégsem büdös..:D
2011. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!