Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a kedves, csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kedves, csinos, normális, egyedülálló húszon-, és harminc éves lányok? Kihaltak?

Figyelt kérdés
Mintha nem is léteznének. Az online netes társkereső oldalakon száz levélre kb. 2 - 3 alkalommal érkezik válasz, és az is annyi, hogy köszi de nem (pedig átlagos, dolgozó, hétköznapi ember vagyok, se nem ronda, se nem szép, se nem gazdag, de nem is hajléktalan...) Alig van egyedülálló, külsőleg és belsőleg is NORMÁLIS nő ebben a korosztályban, akinek még nincs gyereke, és férje. A baráti társaságban és munkahelyen sincs egyedülálló csaj, - fogalmam sincs hol és hogyan kellene ismerkedni...?!
2011. okt. 20. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ebben a felállásban igen, vagy elbujdostak a bakonyi erdőkbe.
2011. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
30 év körül már minden normális embernek van párja,leglábbis az én ismerettségi körömben.30/N
2011. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Igen, ez az a korosztály, amikor már érdemesebb kivárnod az első válásokat.
2011. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert akinek nincs 30 évesen párja az nem normális?
2011. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 napietus ***** válasza:
61%

nem haltak ki, férjhez mentek :)


29/n

2011. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
aki kedves, csinos,normális, az miért lenne egyedülálló? nem értem
2011. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

" 30 év körül már minden normális embernek van párja "


Ehhez képest ma Mo.-on állítólag kb. másfél millió ember egyedülálló (de ez hamarosan ki fog derülni a népszámlálásból is). Vagyis ezen analógia szerint nagyon sok nem normális ember van az országban. :)

És azokra mit mondasz, akik most még kapcsolatban, házasságban élnek, de utána elválnak, szétmennek?

2011. okt. 20. 11:24
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
A népszámlálás csak bejegyzett élettársi kapcsolatra és házasságra kérdezett rá. Ha valaki bejelölte a nőtlen/hajadon opciót, attól még lehet kapcsolatban.
2011. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

30/F

Én is így látom a helyzetet, próbálkozok netes társkeresőkön, de ott leginkább olyanok vannak akik valamilyen szinten defektesek. Nem is az, hogy ronda vagy kövér, hanem hogy semmi önbecsülésük nincs, utálják a világot és magukat, de tepernek mert persze, hogy vágynak a szeretetre, de így pont elijesztik aki esetleg még érdeklődne. Aki 30 év körül egyedül van, valamilyen szinten mindenképpen defektes, igen, magam is. De ha az ember ismeri a saját hibáit, és elfogadja, könnyebb lesz másokét is elfogadni.

2011. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az is defektes, aki házasságban él! :-)

Neten nem találtam senkit, pedig volt pár randim. Aztán máshol találtam egy lányt és másik kettő is lehetett volna, de döntenem kellett. Ha eljársz egy társaságba, akkor előbb-utóbb akad valaki, akivel megkedvelitek egymást.

2011. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!