Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik találkozótokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozótokon csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap volt a negyedik randim egy sráccal és megakart csókolni,de visszautasítottam..szerintetek jól tettem?
2011. jan. 14. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de te tudod...

Én a 3. randin csókolóztam először a párommal, de őszintén szólva már a 2.-on is csókolóztam volna, de nem akartam "ráugrani"...

2011. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem már az első találkozó közepe felé megcsókolt.

18/L

2011. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az a helyzet,hogy én 2x találkoztam a lánnyal,és az első találkozón szinte egymásra sem néztünk. A másodikon habár ő kezdte,megvolt a dolog. Én nem vagyok ilyen típusú,de ez van :D
2011. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elsőn.Szerintem annyira felesleges várni az ilyenekkel.Nem ezen múlik, hogy jó lesz-e a kapcsolat.Meg ez a hülyeség, hogy akkor azt fogja hinni, hogy r.ibanc vagy meg hasonlók.ne már...Én a barátnőmmel aznap amikor tulajdonképpen a sziánál tovább jutottunk (egy baráti társaság csak nem beszéltünk soha azelőtt)végigcsókolóztam az estét, sőt a parkban szexeltünk is.na még ilyet...És még sem vagyok egy kis k.urva, sőt lassan 4 hónapja együtt vagyunk, mert szeretjük egymást, és mert nem ezen múlik egy jó kapcsolat.


19/L

2011. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes elkapkodni. Persze ezt te tudod. Én a 3. randin csókoltam meg először a jelenlegi páromat. Igaz, hogy már előtte is ismertem, de nem úgy ahogy most. És hát 1-2 randi erejéig kell az ismerkedés szerintem. Mellesleg nekem azok a kapcsolataim, amelyeket nem kapkodtam el, mindig tovább tartottak, mint mikor gyorsan a közepébe vágtunk. Persze ez csak a személyes tapasztalatom.

De szerintem a következő randin, már nyugodtan megcsókolhatod :)

2011. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:29


Te akkor most leszbi vagy?

2011. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a volt pasimmal a 3. találkozáson..
2011. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát nézd ha csak azér utasitottad vissza mer hogy még nemtelt el elég idő, akkor nem tetted jól. ha azért mert még nemtudod hogy akarsz e tőle valamit, (bár 4. randin azér már talán tudod...) szal akkor jól tetted. mert akkor ne "etesd" azzal hogy összejöttök aztán meg majd meggondolod magad.

amúgy mi 3. randin, és akkor találkoztunk harmadszor, mer neten találtunk egymásra, első talin még semmi nemvolt, másodikon puszi, harmadikon csók :) ez lassan 4 hónapja, és még nem feküdtünk le, szal nem kapkodjuk el, szal az ha csókba hamar belemész még nem jelenti hogy ribivé lennél és majd hamar le is kell feküdnötök.

2011. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első, rosszul tetted
2011. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!