Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kerdezzek tole? Mirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kerdezzek tole? Mirol beszelgessunk?

Figyelt kérdés
Nemreg ismerkedtem meg egy helyes sraccal, es nemnagyon van kozos temank. Ma is talalkozunk es nem tudom mirol beszelgessunk. Segitenetek?
2011. jan. 15. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ez sajnos szerintem nála is felvet némi aggodalmat, de hagyd hogy ő hozzon fel egy témát, és arról igyekezz érdeklődő lenni.
2011. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat igen, eppen ez a baj h mindig en varom h drukkoljon elo valamivel.
2011. jan. 15. 12:32
 3/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Kérdezz a hobbijáról, szakmájáról. Jövőbeli elképzeléseiről. stb..

Könyvek, filmek, zene, környezetvédelem, állatok, ételek, italok ez általában sokakat érdekel.

2011. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én nem tudok segíteni, általában én sem tudok mit mondani...első kommentelő voltam
2011. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem problema. eleg szar ugy. az a baj h masodik kommentelo, ezeket mar letargyaltuk.De kosz.felpontozok mindenkit aki valaszolt.
2011. jan. 15. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos volt már mindkettőtöknek része jó kis élményekben, vagy éppen nagyon kínosakban. Esetleg a család, barátok ... de gondolom ezeket már kitárgyaltátok. Én speciel rengeteget tudok beszélni az állatokról..... :)
2011. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat en az allatokrol nem tul sokat. De meg johetnetek otletekkel. meg van a taliig ido.
2011. jan. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!