Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az miért van, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az miért van, hogyha egy fiú nem vall szerelmet rögtön az első randin, akkor megharagudtok rá?

Figyelt kérdés

Lányok, az miért van, hogyha egy fiú nem vall szerelmet rögtön az első randin, akkor megharagudtok rá? Utólag derült ki, hogy az illető emiatt ment bele a randiba, de egyébként ennek semmi jelét nem adta. Sőt, ellenkezőlet...


köszönöm, 24F/24L


2011. jan. 15. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nincs. Ez veled megtörtént egyszer, a lány hibája és kész, ne általánosíts.
2011. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem is hallottam. Inkább pont hogy túl korai már rögtön az első randin mondani.

szívesen, 28F

2011. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rendeslány válasza:
Egyetértek a 15:55-össel. Korai az elsőn mondani, a lány elég flúgos lehetett, ha emiatt akadt ki. Lehet csak egy kifogás volt.
2011. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs vagy legalábbis nem egészen normális hogy az első randin szerelmet vallunk a másiknak,ehhez kicsit hosszabb időnek el kell telnie, hisz hogyan is tudjak szerelmet vallani ha még nem is ismerem a másikat.A csajjal gondok vannak.
2011. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves 28F, pedig igy van. Utólag mondta, hogy azért ment bele a találkozóba, mert érezte hogy valami van, és tudni akarta, dehát nem derült ki számára, ás hát úgy gondolta, hogy ez elég idő volt nekem, hogy közöljem...
2011. jan. 15. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem NEM tetszene, ha az első randin közölné velem, hogy szerelmes belém... nekem hiteltelennek tűnne, nem igazán hiszek abban, hogy egy randi után ilyen érzelmeket élhet át. Ahhoz jobban meg kell ismernie.


Más a helyzet, ha már régóta ismerjük egymást. Én pl. a mostani barátomat már majdnem egy éve ismertem közelebbről (baráti viszony, sok beszélgetés, találkozás) mielőtt összejöttünk, én már akkor is szerettem mikor elcsattant az első csók, és szerintem ő is engem.

És mégis, kb. 3 hónapja jártunk, mikor először mondtuk egymásnak, hogy "szeretlek"...

2011. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
voltaképpen pár hónapja ismertük egymást úgy-ahogy, de akkor barátja volt. Illetve hát ez volt az első kötetlen, senki által meg nem zavarós beszélgetés :)
2011. jan. 15. 17:44
 8/13 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom, hogy első randin ilyet állítani nem reális...

akkor mondjon nekem ilyet egy pasi, ha komolyan is gondolja, én is csak akkor mondom neki.


25L

2011. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sztem bőven elég lett volna ha lekapod... Am meg sokszor a fene sem érti a nőket, bár ezzel ők is így vannak sztem :D

Pedig mi legalább racionálisan szoktunk gondolkozni, kivéve amikor nem. A pasik egyszerű lények :P

24F

2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ilyen nincs is.
2011. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!