Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig más lányokról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig más lányokról és kalandokról beszél. Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és van egy 23 éves srác, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, viszont kb 300 km-re lakunk egymástól. Nyári munka alkalmával együtt töltöttünk kb 1.5 hónapot, itt kedveltük meg egymást. A vonzalom meg volt már köztünk, viszont volt barátnője, így nem volt köztünk semmi. Azóta szakítottak és folyamatosan nyaggatott, hogy miért nincs kötünk semmi, aztán ő is belátta, hogy ilyen távolság mellett nem lehet normális kapcsolatot felépíteni. Azóta még párszor felhozta a témát, azt is mondta, hogy találkozni akar, de mondtam, neki, hogy nem akarok még jobban belehabarodni, egy újabb személyes találkozás ezt eredményezné... Szóval a randi elmaradt és most folyamatosan idegesíteni próbál. Mivel msn-en sokat beszélünk így van is rá alkalma, kb 2 hete folyamatosan arról beszél, hogy milyen csaj tetszik neki, kivel flörtölt, ki mozdult rá, buliban kivel smárolt...szóval minden olyan témát felhoz, amivel engem idegesíteni tud, vagy féltékennyé tud tenni és mostanában egyáltalán nem bókol. Régen mindig megjegyezte, hogy esetleg csinos vagyok vagy valami jól áll, most semmi...

Ezzel mit akar elérni? "Bosszút" akar állni vagy így akar mégis meggyőzni vagy mi a célja ezzel a viselkedéssel?


2011. jan. 15. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól látod, bosszúból féltékennyé akar tenni, hogy aztán úgy dönts ahogy az neki tetszik. Őszintén szólva ezen semmi kivetni valót nem látok, én is ezt csinálnám! :P
2011. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akar tenni téged, hogy majd mégis belemenj a dologba. Az én esetemben ennek pont az ellenkezőjét érné el, inkább eltaszítana magától a viselkedésével.
2011. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!