Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felvegyem msn-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felvegyem msn-re, v. megvárjam, míg ő vesz fel? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel neten ismerkedtünk össze, de ott is én kezdeményeztem. Msn cím csere után azt mondta, majd ő felvesz, de ezt azóta sem tette meg, ennek még csak pár napja. Ha én veszem fel, akkor mit fog gondolni, h. ennyire nyomulok? Amúgy nem vagyok én egy kezdeményező típus, és nem szeretném már most elrontani.

22/L


2011. jan. 17. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi kezdeményezés éppen elég lesz! :)


Most várd meg míg ő lép.

2011. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert már olyan szívesen beszélgetnék, ismerkednék vele.
2011. jan. 17. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan:)

Nem nyomulás hidd el, és fel a fejjel kicsit legyél magabiztosabb és menni fog.

Szorítok, hogy sikerüljön!:)

2011. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha, most mindegyikre érkezett 1-1 szavazat. :) Ha ezt olvassa egy fiú, ő mit gondol erről? Légyszi írjatok. Köszönöm.
2011. jan. 17. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel hajnal 4-kor, mikor biztosan nincs a gépénél. Ha ezek után nem ír, akkor felejtős.

Netes ismerkedésnél komoly veszélye van annak, hogy mással is ismerkedik.

2011. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:

"Csak mert már olyan szívesen beszélgetnék, ismerkednék vele."


Akkor mi a kérdés? :)

Csak legyen személyes találkozó mielőbb, ha komolyan gondolod. Online mindenki más, mint IRL.

2011. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és 01-17 10:01-nek pedig azt, h. szorított nekem. Felvettem msn-re, és már beszélgettünk is. :)
2011. jan. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!