Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác a suliból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliból, de nem szoktunk beszélni. Felvegyem msn-re vagy ne? Ha felveszem, mit mondjak miért vettem fel? :S De ott a bibi, hogy neki bnőm tetszik aki az miatt nem jön össze vele mert van barátja:S

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne feltétlenül megindokolni, h miért vetted fel? Ha kérdezi, akk mondd, h csak úgy, vagy mit tudom én. Az meg miért lenne gond, h a bnőd tetszik neki? 1. jár vkivel, 2. ha igazi barátok vagytok nem venné el tőled.
2010. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha felveszed akkor lehet hogy "lemond" a barátnődről és az is előfordulhat hogy te is bejössz neki. És szerintem sem kell indok, egyszerűen ráköszönsz, de rögtön el is mondhatod neki hogy miért keresed.
2010. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meglepő a válaszom, de mondd az igazat! Legalább túl leszel rajta. Ha azt mondod, hogy recepteket szeretnél vele cserélni, akkor sosem fogsz eljutni oda, ahová szeretnél.
2010. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mond meg neki hogy azért vettelek fel mert: dúgni akarok veled !!!

hidd el, megfogja érteni

2010. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd fel msn-re abból baj nem lehet :)

ha meg kérdezi miért vetted fel mond meg neki ,hogy tetszel ,vagy aranyos vagy:D ,meg szerintem ha neki a barátnőd tetszik akinek van barátja akkor van esélyed nála :D ,szóval hajrá:D


15/F

2010. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!