Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorogyeckij kérdése:

Mit csináljak? Ha van egy lány aki a barátom és nem merem megmondani hogy hogy érzek iránta?

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam akivel nagyon jo barátok vagyunk de nem merem megemlíteni neki hogy lehetnénk többek egymásnak sem mint barátok mert ha nem tetszek neki akk befucsol a barátságunk ha viszont összejön és szakitunk akk meg a további években az kellemetlen lenne. Csak normális válaszokat pls 16/f
2011. jan. 17. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A tét nem kicsi.

Barát továbbra is vagy kedves váljon-e belőle?

Nos szerintem carpe diem, használd ki a lehetőséget. Egy kapcsolatot pedig nem úgy kezdünk, hogy úgyis szakítás lesz a vége.

Hívd el valahová a hétvégén és próbáld megmondani neked az érzéseidet/ötleted. Ki tudja lehet benne is ez van csak ő sem meri mondani. Egy fontos : LÉGY MAGABIZTOS! Hajrá:)

20/f

2011. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát kedves barátom (nem lekezelően mondom!!),az a helyzet,hogy megértem a félelmed,de tudnod kell,hogy az nyer aki mer! Ha igazán szereted,nem lesz elég a barátság és ,csak fájdalmas lesz neked mellette! Mindenképp szedd össze a bátorságod! Ha kell keress valami könyvet,ami lelki erőt ad neked ehhez! Mondjuk Mülle Pétertől kezdve Csernus dokin át,csajozási tippeken keresztül bármi! Izlésed szerint! Önts magadba erőt barátokon keresztül is! Én együt érzek veled,öcsém is ebben a cipőben jár. Én meg alig várom,h szerelmet vallahassak egy csajnak,szóval hidd el,muszály meg tenni,ha szerelmes vagy!!
2011. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor tanuljátok már meg fiatalok!!!

Férfi és nő között barátság nincs!!!Ez a csak a csajok hülyesége hogy baráti barát...

Majd nagyobb leszel akkor majd rájössz hogy egy ilyen ismeretség mennyire nem kifizetődő...Egy csomó nőnek nem kell olyan pasi akinek lány barátai vannak és ez fordítva is igaz....Akármit is csinálsz több a valószínűsége hogy megszívod!!!Én ajánlom hogy ne parázz és beszélgess el vele erről a mi lenne ha...témáról...nagy baj nem lehet mert utána nemfog egyből eltávolodni ha kedvel téged...ha meg összejöttök és netán a késöbbiekben szakítotok hát akkor ez van ...lessz majd másik helyette...de akkor viszont meguszol egy pupot a hátadról mert a későbbiekben csak ez lessz... Ha nem mondasz neki semmit akkor sosem tudod meg hogy mi lehetne belőle és még szenvedhetsz is akkor amiatt hogy tudod hogy mikor ki dugja meg és az nem te leszel...

Én a helyedben mindenféleképpen megprobálkoznék, ha befuccsol a dolog akkor hidd el nem veszítesz semmit csak nyersz vele!!!

Sok sikert!

2011. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha viszont megtudják az osztálytársaim h nem akar velem összejönni a csaj akkor kiröhögnek mert ez egy aberált osztály ja és ez akkor szerelem mert ha látom hogy valaki hozzáér annyira kedvem lenne leütni rola és azt mondani hgy haggya békén ????!!!!
2011. jan. 18. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

ne törődj másokkal!!!

Szarj le mindenkit!!!

Nem másokért élsz hanem magadért!!!

2011. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!