Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de nem merem neki megmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 1 éve összeismerkedtem egy lánnyal, tévedésből vettem fel msn-re, de azóta kialakult egy mély baráti kapcsolat. Élőben még egyszer láttam csak, de akkor sem beszéltünk. Úgy indult, hogy egyik haverom hülyéskedésből elküldött neki egy levelet, aztán magyarázatot kért, közösben egy barátnőjével. Később kiderült, hogy a barátnőjét neten kerseztül már ismertem, de még nem beszéltünk. Később vele kezdtem el beszélgetni, nagyon jól megvoltunk, aztán később már azzal a lánnyal is beszéltem, aki tetszik. Azóta minden egyes nap beszélünk, bizalmas dolgokat is meglehet vele beszélni stb, de amikor írom neki, hogy jöjjön ki, akkor valami mindig közbe jön neki. 3 hete volt a szülinapja. Megbeszéltem vele, hogy elhívom moziba, bobozni, sétálni, pizzázni meg minden olyan tevékenységre, ami jó. Azt mondta hogy jó. De megint közbejött valami..át tettük egy héttel későbbre, akkor is közbejött valami. Ha beleszámítom a tavalyi évet is, kb 25 alkalommal volt megbeszélve. Kicsit túlzás ez nem? Ha nem akar kijönni mondja azt, hogy nem, és kész. Tegnap megkérdeztem vagy 6szor, hogy igen vagy nem. 10 perc gondolkodás és nemtudom után azt válaszolta hogy igen. De érzem, hogy csak azért írja, hogy nekem ne legyen rossz. Csak így sokkal rosszabb, mert tudom, hogy ebből sem lesz semmi, és ismét csalódnom kell. Azt írja, hogy azért nem jön ki, mert fél, hogy nemlennénk meg olyan jól, és utána msn-en sem beszélnénk. De a múltkor ezt már megbeszéltük, hogyha nem érzi jól magát, akkor szól, hogy haza szeretne menni, és hazamegy. Valahogy már kal ezd elfogyni az erőm, és nemtudom, hogy mit kéne még tennem. Mit tegyek? szeretem de egyszerűen nemtudom hogy mit tudnék még tenni
2009. júl. 28. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem mond nemet, mert nem akar megbántani téged.
2009. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
erre magamtól is rájöttem. bővebben?
2009. júl. 28. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
azt teszed hogy hagyon a fenébe, nyár van öcsém, kimész az utcára, nem myvip-re aztán msn-re, az utcára, és keresel magadnak egy lányt, akivel nem csak msn-en beszélgethetsz, hanem személyesen is, és minden nap tudtok találkozni... ennyi... nyár van ti meg egész nap a gép előtt ülve msn-en beszélgettek... ez rohadtul nem kapcsolat ne haragudj... te is szánalmas vagy, azt hogy igen vagy nem, ezt alapból személyesen kell megkárdezni te hülye..
2009. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hülye vagy te bmeg. ha normálisan nem tudsz válaszolni, akkor húzz a francba..már komolyan elegem van a sok kis szánalmas idiótából..asziszed itthon ülök a gép előtt bmeg? Egésznap itthon se vagyok szinte..barom.
2009. júl. 28. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát tudod nekem is volt olyan hogy egy sráccal jól elvoltunk msn-en, meg élőben is mikor taliztunk, de mindenki más "gépen keresztül".

Szerintem azért nem ér rá mert fél. Fél attól hogy nem lesz olyan jó beszélgetés mint msn-en és hogy mi lesz hogyha beáll az a "kínos csönd".

Én értelek hogy már kezd eleged lenni belőle, mert már kicsit szivatásnak is elmegy hogy mindig azt mondja hogy oké aztán meg mindig közbejön valami.

Szerintem hagyj fel ezekkel a meghívásokkal kis időre aztán egy kis idő után hívd el megint és na akkor is lesz valami kifogás akkor mond el neki hogy ezzel eléggé megbántott téged már sokadjára hogy mindig közbejön neki valami állítólag.

Ha talizni akar akkor majd hiányozni fognak neki a meghívások és ha hívod el fog menni.

Rendes vagy amúgy hogy azt mondtad hogyha nem érzi jól magát akkor hazamegy és kész. :) aranyos tőled


az előző válaszolónak meg csak annyit üzenek (és bocsi a kérdezőtől hogy itt) hogy ez az oldal azért van hogy segítsünk egymáson és tanácsokat adjunk nem azért hogy lehülyézzünk bárkit is...lehet hogy vannak hülye kérdések (de sztem ez nem az!!!) de azok a bizonyos hülye kérdések is fontosak egyeseknek!!! Úgyhogy ha tanácsot nem tudsz adni csak másokat szidni akkor ne is írj mert erre sztem senki nem kíváncsi!!!köszönjük!

2009. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát az durva... akkor meg már rég el kellett volna menned hozzá kis b.uzi... akár ráér akár nem.. egy idő után drasztikus lépésre kell elszánni magad, pl hogy találkoztok.. tudom hogy durva, de néha személyesen is kell találkozni...
2009. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mármint a kérdezőnek mondtam
2009. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a 23:18-asnak köszönöm:)az utolsó 2 válaszra mindössze annyit írnék, hogy nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne, akarata nélkül találkozni. valószínűleg zavarban lenne, és egészen más lenne az egész. Nem tudom, te hogy bánsz a lányokkal/nőkkel (nem tudom melyik korosztályba tartozol..), de ha te ezt tennéd, tedd meg nyugodtan akivel akarod..és egyáltalán nem kell drasztikus lépésekhez folyamodnom. Ha azt mondja, hogy most nem, ha igazat mond, ha nem, akkor is megfogadom, és várok. Aztán majd egyszer hátha..
2009. júl. 29. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok... alapból nem msn-en ismerkedek.. ha felvesz egy lány msn-re, nem foglalkozok vele, akárhogy ír, mert msn-en a legszarabb ismerkedni... sőt, nem is lehet... sokan azt hiszik lehet, de nem... ha élőben találkozol vele akkor tudod meg milyen... és tudok bánni a lányokkal, eddig egyik barátnőm sem panaszkodott... meg ha msn-en ismerkednék, akkor se lennék ilyen h.ülye, hogy 1 évet várok a lányra, hátha majd egyszer találkozik velem... pff.. ez elég szánalmas sztem
2009. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg lehet msn-en is ismerkedni!Ha magadat adod,és ha sikerül megbeszélni egy találkát!De ha sosem jön össze,akkor hagyd a fenébe,lesz másik!

És amúgy már 3 éve járok a barátommal,akivel msn-en jöttem össze!;)

2009. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!