Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért panaszkodik minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik minden lány, hogy a pasi megcsalja őket és csak arra kell neki?

Figyelt kérdés

Meglepve olvastam közösségi oldalakon, ahol a jobbnál jobb csajok sírnak, hogy a pasi csak dugni használja őket...


Könyörgöm...a csajok nem ugyanezt csinálják? Mindenkinek kellenek, ezért kaphatóak egy laza numerára.


Olyan összeállítás szerintem nem is létezik, hogy dögös csaj-helyes pasi, romantikázzon és szeressék egymást, ne csak a dugásról szóljon az élet...


2011. jan. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában az kell nekik, aki kihasználja őket...de naívak és belemennek...aki meg megbecsülné őket azt gyorsan pattintják...tisztelet a kivételnek azért:)
2011. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Olyan összeállítás szerintem nem is létezik, hogy dögös csaj-helyes pasi, romantikázzon és szeressék egymást, ne csak a dugásról szóljon az élet..."

A fenét nem létezik! Létezik! Nem is sírnak meg fogcsikorgatnak az ilyenek!

2011. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert ők is ezt teszik csak ők rájönnek hamar és ez bántja őket.

Amugy a nők is ilyenek:


Két barátnő beszélget:

- Mondd, a férjed még sosem jött rá, hogy megcsalod?

- Nem, mert mielőtt gyanakodni kezdene valakire, már le is cserélem a pasit.

2011. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem panaszkodtam, és a barátnőim sem. Mindenkinek 2-3 éves boldog párkapcsolata van, szép lány+helyes/ nem ronda pasi. Mindenki egyetemre jár, esetleg már dolgozik is. Senki nem csalta még meg a párját, eszébe se jutott, a legtöbb pár már komolyan tervez.. Rossz ismerősökkel vagy körülvéve... 20/L
2011. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen összeállítás. Például a miénk. Mát több, mint két éve. Pedig mindkettőnknek akadt volna lehetőség, hogy megcsaljuk a másikat, nem vagyunk éppen rondák. :D

Mégsem tettük meg, de nem is siránkozunk, meg panaszkodunk egymásra egy közösségi oldalon sem.

2011. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy öndicséret, de így 31 évesen is elég dögös vagyok a férjem meg kimondottan helyes. Igaz a mi kapcsolatunk (nekem minden kapcsolatom) úgy indult, hogy csak szex, de az töménytelen mennyiségben. 1 év után nagy lett a szerelem és azóta is tart, 4 éve vagyunk házasok.

Tanulság: nem baj, ha csak azt akarja a pasi, abból is kikerekedhet életed nagy szerelme.

2011. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!