Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van rá hogy egy 24 éves pasi beleszeressen/észrevegyen egy 16,5 éves lány?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék közelebb férkőzni hozzá? 16/L
2010. jún. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elég érett vagy, és bejössz neki, akkor akár beléd is szerethet
2010. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szerintem úgy 15%
2010. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, 16 múltam, amikor egymásba szerelmesedtünk egy 24 évessel pasival. Nagy, gyönyörű és fájdalmas szerelm lett belőle, elég sokáig tartott.
2010. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érett vagy (nem testileg természetesen), és az esete vagy, akkor lehet belőle kapcsolat is.:)
2010. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, nem ez lenne az első a történelem során. Arra elég nehéz így vaktában válaszolni, hogy hogyan férkőzz hozzá közelebb, mivel nem írtad le, hogy milyen gyakran és hol szoktatok találkozni.
2010. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

en 14 volm amikor osszejottem egy 26 eves sraccal.kis faluban lakom,sok pletyka terjenget a nagy korkulonbseg miatt.nem torodtem vele a szerelem miatt.szuleim tiltottak.2es fel evig voltam vele,vagyis hat nem jartunk csak amikor a sracnak "felallt"akkor talalkoztunk.gyerek voltam es sajnos nem vettem eszre hogy csak a szexre hajt.

be is doltem neki aztan megtortent.

megmondtam neki hogy tobbe latni sem akarom.utana viszont o kert,konyorgot hogy jojjunk ujra ossze,de akkor mar azt mondta hogy felvalalja a kapcsolatunkat.nem mentem bele aminek ma mar nagyon orulok,pedig akkor nehez volt kimondani.most mar megnosult es gyereke lesz 3honap mulva.

nah mindegy szoval kicsit hosszura sikerult de zert meseltem el hogy vedd eszre hogyha a srac is csak azert hajt majd rad.ha valamit men ertesz irj batran privit.20/L

2010. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!