Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek el vele beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el vele beszélgetni? Mit mondjak/kérdezzek ami elindítana egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
A szitu az hogy az osztályomban van egy csaj akivel facebookon szoktunk dumálni, becsöngetéskor meg mikor várjunk a tanárt odajön mellém (szóval alkalmam lenne rá) de nem tudom hogy kezdjem.
2011. jan. 18. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
szerintem először úgy kellene, hogy megkérdezed, hogy "tanultál töriből? neked megy? hanyasra állsz belőle?" először mehetnek a sulis témák, aztán szerintem (időtől függően) terelheted a témát a filmekre, zenékre. Nem értem, hogy ha face-n dumáltok, suliban miért nem megy? Te vagy a félénkebb?
2011. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miről szoktatok beszélgetni facebookon? Már csak azért kérdezem, mert nem tudom, hogy miben más az ottani beszélgetés? Miért nem lehet pont ugyan arról beszélgetni személyesen ? EJ-ej mindig csak a problémák:D
2011. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
25%
Kérdezd meg akar-e szopni? Ha nem még mindig elhívhatod kólázni:)
2011. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg,hogy van egy folyása,vagy zöld válédék folyik e a puncijából?
2011. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 42!
2011. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kis p*cs 11 évesek ha lehet ne írjanak, kössz!
2011. jan. 22. 10:28
 7/10 anonim válasza:
Nem tudsz szóba elegyedni egy csajjal? Nem tudod rá venni a jóra? Ki a 11éves illetve a kis p*cs hm? Gondolkozz:)
2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezért szeretek idejárni, kioktat egy pisis, vicces :)

Szerintem menj legózni.

2011. jan. 23. 09:29
 9/10 anonim válasza:
Szóval pisis? Nem tudom miből gondolod ezt. Nekem nincs ilyen problémám mint neked. Az a lány is csak ember miért félsz hozászolni? Nem hiszem,hogy leletépné a fejed. Különben ebből látszik ki a fiatal,hogy ilyet kérdezel a neten,meg elkezdesz pisisezni és általában a fiúk fiatalkorban nem mernek megszólítani egy lányt. Pedig ő is csak ember úgyhogy állj a sarkadra és próbáld meg. Ne félj veszíteni nem nagyon tudsz,de ha megse próbálod. Ha neten tudtok kommunikálni akkor a valóságban mi a gond? Beszélj vele szemtől-szembe,mond el neki mit gondolsz,szeretnél. Ne légy nyúl. Én 30 vagyok és soha nem volt kedvencem a legó. Na hajrá:)
2011. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyasmit hogy nem merek odaállni elé hanem hogy kevés a téma amiből az következik hogy egy idő után befagy a kommunikáció.
2011. jan. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!