Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki mindig ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki mindig ha meglát mosolyog és köszön vagy integet. Ezek alapján bejövök neki?

Figyelt kérdés
Már kétszer beszéltem vele(mindkettö beszélgetést ö kezdte és sokat kérdezösködött felölem) csak egyik nap kiirta msnre h \'csak neki\' (és ez a \'csak neki\' nem én vagyok..) és nem tudom hogy most van e valakije vagy én tetszem neki..Én tennék kezdö lépést de nem tudom hogy érdemes e? Segitsetek!köszi!
2009. febr. 2. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján mi nem tudjuk eldönteni hogy tetszel-e neki vagy nem.:) Lehet hogy csak kedves, barátságos. Tett feléd lépéseket, próbált beszélgetést kezdeményezni, gyakran kereste a tekintetedet? Ha bizonytalan vagy akkor oszlasd el a kételyeket, beszélgess vele. Msn-en is dumálhatsz vele. Egy hosszabb beszélgetés során úgyis kiderül hogy van-e valakije, vagy ha nem akkor finoman rá is kérdezhetsz. Csak bátran!:)
2009. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tett..pl ez a beszélgetés kezdeményezés.sokszor kérdezettrólam (hova járok bulizni milyen zenéket szeretek stb) és igen mindig néz ha meglát.meg ugyebár köszön.meg mosolyog :)
2009. febr. 2. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezek kimondottan bíztató jelek, nyugodtan lehetsz te is bátrabb, kérdezősködj te is, tedd meg a kezdő lépést, akár el is hívhatod valahová, végül is a 21. században élünk.:)
2009. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha most nincs neki senkije akkor biztosan te lehetsz az akire ö gondol ugy hogy soksiker!:)
2009. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!