Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogyan reagáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Lányok ti hogyan reagáltok, ha egy "helyes" fiú (aki nektek tetszik) oda megy hozzátok, mosolyog rátok és elkezd veletek beszélgetni?

Figyelt kérdés
ilyen önkénytelen testbeszéd,hirtelen össze-vissza beszélés meg ilyenek érdekelnek
2011. jún. 18. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elpirulok, nem tudok sokáig a szemébe nézni mert zavarban vagyok - lehajtom a fejem, elkezdek piszkálni valamit, nem gondolom át rendesen mit akarok néha újrakezdek egy mondatot vagy szót

17/L

2011. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem hiszem el, h nem ugrat. :D

modellkedek, de az ilyen "helyes pasik" engem eddig mindig csak szivattak kisebb koromban.

az átlagosoknak, + a csúnyáknak hiszek, ők eddig mindig komolyan gondolták, ha nagy nehezen bevallották.

eddig nem is volt "szép" pasim.

egyébként nagyon ritkán jövök zavarba...de akk mondom is, h zavarban vok :D és akk nevetünk, és oldódik az egész szitu.

meg félek a másikkal hosszú ideig szemkontaktust létesíteni. de ha a srác van zavarban, csak feldobok 1 poént, és mindjárt nem lesz :P

20/L

2011. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a srác (azon kívül, hogy bejön külsőre). Vannak, akik mellett kicsit dadogni kezdek zavaromban, de vannak, akik mellett az első perctől kezdve oldottan tudok viselkedni.
2011. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
elélvezek
2011. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kinek mi a helyes, azért írtam idéző jelben.
2011. jún. 18. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a probléma hogy szemezek vele,de oda már nem jött...:(

Tuti lenne közös témánk,mivel ugyan az a szenvedélyünk,hobbink:)

2011. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Remegek, izzadok, elpirulok,dadogok, szerencsétlenkedek.... de szerencsére hamar oldódok


21/L

2011. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is beszélgetek vele :D Nekem is hobbim idegenekkel leállni dumálni, nincs abban semmi hogy másképp tudnék ismerkedni? Nincs ebben semmi rossz :) Nekem bejönne hogy olyan belevaló mint én :P Aztán a végén valami elérhetőség csere lenne szerintemm :P
2011. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szancsopanza válasza:

testbeszédben látszik:

pl.: ha a lány sokszor néz a szemedbe aztán hirtelen lenéz vagy elnéz ,

próbál megérinteni pl. a karodra teszi a kezét de csak egy pillanatra mintha próbálná még jobban magára irányítani a figyelmedet.

nevet mindenen amit mondasz, elpirul,vagy felveszi azt a testhelyzetet ahogy te állsz ahogy a te kezed van .ezek nagyon kis dolgok de idővel a beszélgetés alatt ha megfigyeled úgy állhat veled szembe minta a tükörképed lenne .

segít folytatni a beszélgetés ,elpirul,sokat mosolyog.

ilyesmik:)

2011. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fémöszlány válasza:
hmm... oylan szinten zavarban vagyok hogy a jobb kezemet a szám elé teszem. a lábam keresztbe, csilloga szemem... nem merek a szemébe nézni a földet nézem... félév után még a mai napig páromnak egy szóval sikerül zavarba hoznia.:D
2011. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!