Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok választanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok választanak, akkor egy sikertelen fiúnak ugyan min kellene elgondolkodnia?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult már itt a fórumon, hogy egy srác vagy srácok panaszkodtak az eredménytelenségük miatt. Nem sokkal később beköszönt egy alfa-hím és jól leoltotta őket, mondván, "akinek nem megy, az gondolkodjon csak el rajta, hogy miért nem!"

Én sosem értettem, hogy vajon min is kellene elgondolkodni. Ha egy fiú szeretne már barátnőt, de nem megy neki, az szerintem elég sokat agyalhat rajta, hogy mi nem megy neki.

Általában vagy a külseje vagy a természete az, ami nem megfelelő. Valóban lehet változtatni rajtuk valamelyest, de azért csak bizonyos korlátok között.

Azonban a lányok közül nagyon sokaknak szin te teljesíthetetlenek az elvárásai, még a szerényebbeknek is és mivel ők döntenek, ezért a szerencsétlenebb srácoknak jobbára a magány jut. Ez már önmagában is egy nagyon rossz érzés, de ehhez még hozzájön a kioktatás is.

Szerintem ez utóbbinak semmi értelme, maximum egy újabb rugást jelent a földön fekvőbe.

Szerintetek?


2011. jan. 19. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Összességében igazad van. De a csajozásra nincs aranyszabály. Sokan kérdezik, hogy mit csináljanak, hogy legyen barátnőjük. De őszintén...mit vártok? Azt, hogy majd valaki leírja a tuti receptet és akkor dögleni fognak a csajok utánatok? Ezt nem gondolhatjátok komolyan. Ahány sikertelen srác van, annyiféle egyedi eset és recept a sikerre, amit magatoknak kell megtalálni. Ha az internettől várjátok a megoldást közlöm, hogy hiába.
2011. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha elég sokat rugdosol valakit a földön előbb utóbb föl kel és jól orrba bsz :D

de am ez nem mindenkire igaz kérdező :D vannak olyan csajok akik tök random bele esnek az emberbe aztán nem értem hogy most mit csináltam ?XD mikor csak haverkodtam vele ő meg zuhansz :D pedig nincs rajtam semmi extra :P

abszolúte bunkó tudok lenni és nem is érdekel hogy az vagyok :P és [sztem] csak azokra figyelek tényleg oda akit szeretek :D [inkább úgy kéne mondanom hogy csak arra] és mégis hozzám vágják hogy fü de láv :D pedig tényleg külsőleg se belsőleg semmi fű de top 10 :D bár 1 biztos hogy unalmas nem tudok lenni :D


19F

2011. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer összejöttem egy sráccal, olyan számítógép előtt ülős fajta, meg reggeltől estig dolgozik, a munkába menekül a magány és az unalom elől. Nem voltak nagy elvárásaim, de szerintem az nem nagy elvárás, hogy szülinapra felköszönt, vagy hogy ha megbeszélünk egy találkát, akkor nem mondja le (ezt rendszeresen csinálta), vagy nem mindig ő jön hozzánk, és elvár mindent, de ő sosem vitt magához stb. Mindez 1 évig ment, aztán otthagytam. Én voltam az első barátnője, szeretett, azóta is depressziós, lefogyott 20 kilót, nyugtatókat szed.

Ezzel csak azt akartam leírni, hogy sajnáltatja magát a srác, hogy egyedül van, de nem tesz semmit azért, hogy legyen valakije, vagy ha lesz is, nem tesz semmit azért, hogy megtartsa... Szóval szerintem sokszor a fiú hozzáállásán is múlik. Persze ez csak egy példa volt.

2011. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ha szeretett, akkor miért nem tett többet? Általában az ilyen fiúk nagyon megbecsülik a barátnőjüket.
2011. jan. 19. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is azt vártam volna, mert szóban mindig mindent mondott, meg tényleg szeretett, de valamiért problémái voltak (talán magával vagy a világgal, vagy ki tudja mivel), és nem tett semmit. Szóban minden ment, de ha tettekre került sor, akkor mindig visszakozott. Kicsit a tesze-tosza kategóriába soroltam ezt a srácot.
2011. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Az elsődleges ok, hogy az ilyen fiúknak (én is ebbe a kategóriába tartozok) nincs barátnője, az önbizalomhiány, és az, hogy emiatt nem is próbálkoznak. Vagy ha próbálkoznak, akkor is szinte várják az elutasítást. A hozzáálláson kell változtatni.
2011. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a probléma, hogy ezek a fajta fiúknak a barátnő az élet boldogsága. Ha nincs pótlékuk akkor egy nagy semmik. De kinek is kell egy nagy semmi? Az élet értelme nem a barátnő. Ha valaki tudja mit akar, van célja, belevág és megtesz érte mindent, élvezi amit csinál, na akkor lesz kisugárzása és nem azon fog rinyálni, hogy milyenek a lányok. Ja, és az se igaz, hogy a lányok választanak, kettőn áll a vásár.Engem is ,,kiválasztott " pár lány már, mégse lett belőle semmi.
2011. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!