Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan pasik, akik a hajszín alapján választanak maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés
Miért nem mindegy a hajszín? :)
2011. júl. 15. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D:D


Tőlem mindig azt kérdezik.."te a szőkékre buksz?" :D

Nem tudom, de nekem a hajszín teljesen mindegy, najóó, azért ne legyen narancssárga:D:D

De inkább szőke barátnőm volt több, nem tudom miért, így alakult...De mondom, nem ez a meghatározó nálam. Nincs ideálom, csak fogjon meg benne valami, a mosolya, vagy ahogy beszél, vagy bármi.. és ennyi :)


26f

2011. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mindenféle pasik, olyanok is. :)
2011. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyik srác, akit régóta ismerek csak azért nem akar tőlem többet barátságnál, mert barna hajam van és nem szőke, vagy fekete! xD Pedig bejövök neki, mert több felől is visszahallottam.
2011. júl. 15. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem számít a hajszín. és nem a viccek miatt stb butaságok, hanem mindenkinek van egy típus, ami közel áll az átlag ízléséhez, személyiségéhez. Nekem pl. fizikailag nem tetszenek a szőke nők, de nem tudom megmagyarázni, lehet akármennyire állítólag gyönyörű, kedves, aranyos, fizikailag nem tetszik, onnan meg bukta az egész. Pl, ha egy szőke nő átfesteti magát feketére, lehet egyből belezúgok, de amig szőke, úgy átnézek rajta, mintha ott se lenne, érdekes :)


27f

2011. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ffi


A kérdező kommentje:

Az egyik srác, akit régóta ismerek csak azért nem akar tőlem többet barátságnál, mert barna hajam van és nem szőke, vagy fekete! xD Pedig bejövök neki, mert több felől is visszahallottam.


A haverod 1 udvarias pasi ezért a hajadra fogja.

Amúgy a (legtöbb)pasiknak az a fontos, hogy legyen haja a csajnak, az meg legyen

- szőke v.

- barna v.

- vörös v.

- fekete v.

vagy bármilyen.... csak NŐ legyen....

2011. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dottorre ***** válasza:
42%

Én egész életemben adtam a hajszínre. Sose akartam Vörös hajú barátnőt. Nem is volt. Szőkét se, az sem volt. Szőkésbarna, barna hajú barátnőim voltak csak, mert én azt szeretem. Igazából mindegy volt, csak vörös ne.

Ebben az a poén, hogy eltelt 9év, és nagyon úgy fest, hogy életem párja pont az 1. vörös hajú barátnőm lesz :P

Hát így hozta a sors. Egyébként viszont, ha az ember megteheti, hogy válogat, akkor igenis fontos a hajszín szerintem, bár talán a haj stílusa még fontosabb...

2011. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!