Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt ez az egész? Véletlen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az egész? Véletlen? Vagy esetleg direkt?

Figyelt kérdés
Ma kísértem le a barátnőmet az ebédlőbe és jött az a fiú aki bejön nekem én meg mondtam hangosan a barátnőmnek hogy megvárlak kint míg megebédelsz. Direkt hangosan mondtam hogy hallja a fiú. És amikor mentünk ki az ebédlőből ott volt a büfénél.(Nem vett semmit) Amúgy nagyon furcsán viselkedik. A buszon is átnézett a tömegen oda ahol én álltam.
2011. jan. 19. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tetszik, azt akarod belelátni a cselekedeteibe, hogy ő is érdeklődik irántad. Ennyi.
2011. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
68%
Hát, lehet, hogy igaza van az előzőnek, de az is lehet, hogy tetszel neki. Szerintem próbálj meg vele szóba elegyedni. Találj ki valami témát...lehet sulival kapcsolatos is...legalább megtudod, milyen a személyisége, nem csak a külseje ;) próba cseresznye.
2011. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de valószínűleg az elsőnek van igaza, ezek nem jelentenek semmit.
2011. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pbiker válasza:

En is sokszor a tomegkozlekedesen ranezek egy lanyra, mert tetszik, amikor meg visszanez ram, akkor meg mintha ereznem, hogy en is tetszek neki, pedig csak egy pillanat. Kiprobalva egy nyugger mamival, ot is nezem, majd visszanez, megsem erzek semmit. Pedig a ugyanaz a forgatokonyv.

Aztan valamikor meg utana is erzem, hogy, igen, tetszettem neki. Aztan ki tudja, lehet tenyleg. Lehet, hogy a nyugger mami is azt hiszi, hogy tetszett nekem.


De szerintem ez tevhit. Nagyon sok emebertol hallottam mar, es a visszajat is. Ugyanez tortent valakivel: ranezett valakire es a lany visszanzett. Erre rogton dobbant a szive, hogy ott bizony elete baratnoje pillantott vissza. Volt szerencsem ismerni a csajt, nagyon de nem jott be neki a csavo.

Megertelek, en is igy vagyok vele, de tudom, hogy csak elhitetem magammal.

2013. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!