Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj olyanokat ir msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj olyanokat ir msn-en hogy életem stb. de nem akar velem járni mer tul joba vagyunk, és nemakarja elrontani a barátságunkat. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:33
 1/8 anonim válasza:
Én ilyen indokot csak kamuból szoktam mondani, mert nem szeretném megbántani a srácot. Lehet, hogy ő sem akar téged megbántani és nem mondja meg az valódi okot.
2009. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát énis gondoltam már erre..de szoktunk talizni is.sétálni meg minden..és azt mondta hogy jol érezte magát,meg ott is jó volt a hangulat
2009. febr. 3. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Istenem!!!!! A leggyakoribb és legátlátszóbb női duma!!!! Először engem is ezzel etetett egy csaj... Ugyanez volt, mondta, hogy milyen jó velem, meg Drágámnak szólított meg ilyenek, de nem akart velem járni, merthogy nem akarta elrontani a barátságunkat... Természetesen kiderült, hogy egy másik srác van a dologban, akivel éppen járt, csak titkolta előttem, mert nem akart megbántani... DE nagyon szerelmes voltam belé, és még ezekt után sem tudtam békén hagyni, ezért nagyon sokszor hívtam találkozni, meg ilyenek! És aztán szépen lassan belémszeretett!!!!!:):) Kidobta a másik srácot, és lassan 1 évesek vagyunk!:P Néha teljesen úgy érzem, hogy ő már sokkal jobban szeret mint én ŐT!!!! Szóval csak így tovább!!! Drukkolok! 16/F
2009. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hy.


Én csak annyit szeretnék, hogy én is mondtam már egy régi barátomnak, hogy nem akarok vele járni, mert nem akarom elrontani a barátságunkat.

De NÁLAM EZ IGAZ VOLT!!!!!!!!!!!!!

Tényleg nem akartam, mert tudtam, hogy nem lenne tartós kapcsolat aztán utána nem beszélnénk már egymással, és kár lenne a barátságért.

Persze az is igaz, hogy nem jön be nekem a srác. Kedves, aranyos de nem az esetem, ha földhöz veri magát akkor se.


Szerintem hagyd őt békén, ha nagyon nem akarja akkor felesleges nyomulni, mert csak kerülni fog, mert az agyára mész.

Lehet nála ez kamu duma, és csak bizonytalan és mindenkinek löki az életem szöveget, mert ilyen a stílusa. Vagy csak élvezi, hogy játszhat.

Keress mást.

2009. febr. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia

az is előfordulhat, hogy azért nem akar barátságnál többet, mert ismer, és úgy érzi hogy nem illetek össze

2009. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nemtom:Dmindössze köszi hogy a válaszokat..de azt is mondta hogy ugy ismerkedtünk meg mint barátok...és kérdeztem töle hogy ha az elején nyomultam volna vagy vmi akkor járt volna e velem??akkor azt mondta h tuti!!szal most nemtom mict csináljak..probálkozzak még egy kicsit vagy haggyam?:S
2009. febr. 4. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lányként azt mondom, hogy szerintem hagyd. Tetszik neki, hogy érdeklődsz iránta, és a te rajongásodat egyfajta elismerésként könyveli el. Nem hiszem, hogy valódi ok lenne az, hogy nem akarja elrontani a barátságotokat, mert akkor tényleg barátként kezelne, nem hitegetne, és nem nevezne "életem"-nek.


Szerintem te túl könnyen megkapható pasi vagy számára, pontosan tudja, hogy mindig ott leszel mellette.

Ha mégis meg akarod szerezni, akkor több esélyed lenne ha hagynád a próbálkozást, és nem kezelnéd őt barátként sem. Ne te legyél a lelki szemetesládája, mert így tényleg mindig csak barátként és rajongóként tekint majd rád.

Én a helyedben más lány után néznék.

2009. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyü az:S:S ha az ember szeret valakit!!!
2009. febr. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!