Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három óra múlva randim lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három óra múlva randim lesz (első) egy sráccal, akit még nem igazán ismerek. Moziba megyünk, utána meg sétálunk. Ha nagyon gáz lesz a srác, hogyan koptassam le? És ilyenkor kinek illendő fizetnie?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az fizet,aki elhívta a másikat!! (sztem)

Randi közepén semmikép se koptasd le,ha nem jön be,egyszerűen mondd meg neki,hogy legyetek csak barátok!! (ez olyan sablon szöveg,tudom,de én is nőből vagyok) :P:P :D

2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első randin szerintem simán belefér, hogy mindenki fizessen magának (ajánld fel, hogy te veszed a saját jegyedet. Valószínűleg ő tiltakozni fog és megveszi neked is, de az első alkalommal még ne függjetek egymástól anyagilag).


Ha nagyon gáz... Gondolom ezt a kinézetére érted, mert azért már csak beszélgettetek neten, telefonon egymással és így alakult ki az első randi lehetősége is.

Tehát a stílusa szimpatikus neked, különben nem mentél volna bele a találkozásba.

Nekem az a véleményem, hogy nem lesz olyan nehéz végig csinálni a mai randit, még ha "bányarém" is az illető.

Utána búcsuzzatok el, és szépen lassan le lehet építeni, ha annyira nem jön be neked!


De ha esetleg nem akarod ezt végigcsinálni, akkor nézd meg őt, mielőtt a találkozás megtörténne (csak megbeszéltetek valami ismertetőt), és már úgy menj oda, hogy "ne haragudj, de közbe jött valami, csak nem akartalak úgy itthagyni, hogy nem is szólok".

Innentől jöhet ismét a szép lassú leépítés...


Én azért azt kívánom hogy jól sikerüljön a randid!

Jó szórakozást! ;-)

2011. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem fizesd te a saját jegyed, így nem fogja átverve érezni magát, ha utána lekoptatod.

biztos mond majd vmit a végén, h örül h találkoztatok, elmehetnétek máskor is vhova, vagy akár épp az ellenkezőjét.szerintem erre kéne reagálnod, attól függően, h neked mennyire tetszett,illetve h ő mit mondott

2011. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első randin mindenképpen legyél udvarias, ne koptasd le, aztán a következő randira már nem mész el.
2011. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
No para, csak spontán természetesen. Ha nem jön be az illető, attól még egy jót beszélgethettek!
2011. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Paraszt dolog meghívatni magad aztán lekoptatni. Az a baj, hogy bármit mondasz, illetve csinálsz ő azt fogja érzékelni, hogy bejött neked. Az elején érdemes megmondani, hogy nem jó.
2011. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elején mond meg neki, ha gáz... mert sok mindent jelnek fog hinni és utána már az egész sokkal rosszabb lesz..
2011. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

BAsszus akad még aki így randizik???

Miért nem kérted meg hogy küldjön képet vagy miért nem nézed meg az adatlapját facebook-on vagy iwiwen???

Ne legyetek naívak mert messziről jött ember azt mond amit akar és sosem tudhatod hogy ilyen taliknál milyen sorozatgyilkosba futsz bele...

Amugy a válaszom az hogy fifti-fifti ahogy fizettek de ha a srác akarja akkor hagyd és ne erősködj hogy te csak azért is fizeted a sajátod.a másik meg az ha nem tetszik akkor tényleg a végén leépíted hogy csak barát vagy most összejöttél egy régi szerelmeddel , vagy most nincsen senkire szükséged mert csalódott vagy...nagyon sok ilyen indok van de ha nem mész el vagy közben ott hagyod az nagyon nagy parasztság!!!!És azért annyira ne legyél felszínes!!!

Üdv!

2011. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a mozinál szerintem lehet úgy, hogy a jegyeket ő veszi te pedig a popcornt és az üdítőt

ha nagyon gáz és úgy érzed nem bírod ki a sétát, akkor film közben menj ki pisilni és hívd fel egyik barátnődet,hogy hívjon fel a film után,hogy sos azonnal taliznotok kell. de ezt tényleg csak akkor csináld,ha nagyon nem bírod és kifejezetten kellemetlenül érzed magad vele.

2011. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úristen komolyan a nők tényleg azt hiszik, hogy ez a legjobb megoldás hogy végig jópofizni aztán meg valami kamu indokkal lerázni? Meg hogy ha erősködik. Igenis erősködj, hogy te fizeted a magadét de inkább ne is húzd az időt csak menj el hogy bocs de nem.
2011. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!