Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Csak azért észrevesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak azért észrevesztek egy lányt, mert jó alakja van?

Figyelt kérdés
Szóval az alak a feltűnőbb, vagy arc? Ha jó az alakja, de nem annyira szép az arca, akkor attól még megnézitek?
2011. jan. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze ;)
2011. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jó az alakja, megnézem az arcát is :DD
2011. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen távolról látod :D
2011. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ha velem szembe jön az utcán egy lány, akkor egyből arc, ha mögötte megyek akkor alak
2011. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vak persze nem vagyok, de nem ez alapján ismerkedem. Lehet nem szép is akkor is lehet valami, mert ha az akit keresek akkor nem kell más:) nah mindegy, nekem más nézetem van.
2011. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, és az arcát,ha nem látom törekszem minél hamarabb megnézni, vagy ha fordítva történik a folyamat előbb látom arcát uána egyből alak.:D Mind2 ugyanolyan fontos sztem:D, bár ha annyira nem szép az arca az nembaj:D
2011. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. :)
2011. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2011. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!