Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakire azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire azt mondják, hogy jó csaj, mert jó nagy a melle, és jó az alakja, de sík hülye, akkor lényegében kapcsolatot sem akar vele az illető aki ezt mondta?

Figyelt kérdés
nem rólam van szó(:
2011. máj. 6. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy jó b@szást akar... ha így "udvarol" nemvalószínű..://
2011. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, hogy jól néz ki, meg jó csaj, de ennyi- bár szerintem a jó csaj fogalmába beletartozik, hogy jó fej-e. bár lehet, hogy lány létemre vagyok ilyen naiv. :D mert szerintem ha csak jól néz ki akk ilyen megbnám kategória.
2011. máj. 6. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább csak szexet akarhatott az aki mondta
2011. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez így igaz.
2011. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!