Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő azt mondta, hogy legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő azt mondta, hogy legyünk barátok miután pár hónapot beszéltünk. én nem hiszek ilyenbe de haverságát elfogadtam. Mostanában egyre többet ír, hív keres. Ez fura nekem. Többet akarna már?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Így első blikkre azt mondom: lehet, hogy meggondolta magát. De ha részletesebben leírod a dolgot, még hasznosabb véleményeket kaphatsz.
2011. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így ez semmit nem jelent. Maximum azt, hogy egy jó haverra talált benned, akivel szívesen beszélget.

Persze bármi lehet mögötte, ennyiből nehéz kitalálni.

2011. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mikor megismertem én nagyon oda voltam érte,de az h heti 1szer talizunk több hó után betette a kaput s főleg úgy,h a kocsiba beszélgettünk sehova nem mentünk.csörgetett én vissza hívtam de elég volt.nem értem ezt ért csinálta a ma napig sem.szerintetek?
2011. jan. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!