Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha először találkozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először találkozok egy pasival és kb. fél óra mulva már a combom simogatja, második találkozásnál meg már a felsőm alatt nyúlkál, akkor arra megy ki a játék hogy a bizalmamba férkőzzön és megfektessen?

Figyelt kérdés
Mindig mondja hogy nyugottan bizzak meg benne ő nekem nem akar rosszat.
2008. jan. 26. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól látod a helyzetet. Valaki csak ilyenkor mer ilyen rámenős lenni. Máskülönben, ha komolyan akarna valamit, akkor jóval átgondoltabban haladna, jóval lassabban, és egyszóval másképpen.
2008. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom az ilyen pasikat. Nehogy lefeküdj vele, szerintem utána az életben nem látnád többet. Tuti csak a szexre hajt. Ha nem így lenne, akkor várna. Főleg ha azt mondja, hogy bízz meg benne. Meg persze, hogy nem akar rosszat... egy-két pásztorórát ki ne élvezne? De biztos, hogy csak ennyit akar!
2008. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De Ő folyton azt mondja hogy barátilag találkozunk és hogy ebbe még nincs semmi. De Én egy 13 éves lány vagyok. Nem értem hogy miért jó ez neki. az világos hogy szereti ha érintetlen lányt kaphat meg de akkor is magas hogy miért csinálja mert ezt már tisztáztuk. De ebből másra nem lehet követetkezni. Jol látom?
2008. jan. 26. 23:25
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem sűrgősen feledd el ezt a férfit!!! Ez tényleg csak arra hajt, hogy lefektessen, igaza volt az első válaszolónak, ha nem így lenne várna türelmesen! Az lenne a tisztességes. Te próbálj gondolkodni, és helyesen cselekedni azaz megmondod neki, hogy ez nem a te stílusod. Hogy te nem valami ...lotyó vagy, hogy ezt csinálja veled. Mégis mit képzel, hogy a második alkalommal már a pólod alatt turkál? Mit keres ott? Én úgy pofán vágnám, hogy a fal adná a másikat. Ennyire gusztustalan... Szerintem ne is találkozz vele többet, keress egy olyan fiút aki tisztel és megérdemel téged!
2008. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt a pasit, én hasonló helyzetben voltam 14 éves koromban. Elég rossz vége lett a dolognak, úgyhogy szerintem kerüld el a fickót. Ez nem baráti dolog, hogy a pólód alatt matat. Az én barátaim sosem matatnak a pólóm alatt. Vigyázz, nem vagy érett még egy csomó mindenre, amit lelkileg is fel kell tudni dolgozni-és ezt csupán jóindulatból mondom!!
2008. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

13 éves vagy?? A pasi hány éves?? Nem haragudj meg, de ha több mint 20, akkor ez kimeríti a pedofília bűntettét. Csúnya dolgok jöhetnek ki ebből. Lelkileg megsérülhetsz. Tönkrevághatja a suexuális életedet. Sőt ha nagyon felelőtlen (márpedig eléggé az, ha kikezd egy iskolással), akkor terhes is lehetsz tőle. Én a helyedben a szüleimhez fordulnék ezzel. Mert már az is merészség hogy a combodat simagatta, de a pólód alatt semmi keresnivalója sincs!!!!!


Semmiképp se menj bele semmi szexuális kalandba vele. Persze hogy nem akar ő rosszat. Csak jót, főleg magának!! De gondolj bele, nem te vagy az első fiatal lány (az tuti, az ilyenek betegesen vonzódnak a fiatalokhoz), akivel ezt csinálja. És az utolsó sem. Hosszabb-rövidebb ideig kihasznál maj, utána eldob és keres egy következő fiatalt. Na és akkor te hogyan érzed majd magad????


Mindenképp menekülj tőle. Hidd el, ebben a szituban csak te húzhatod a rövedebbet.

2008. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
csak leaka fektetni az életben többet nem látnád hidd el!
2008. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit idősebb vagyok (15), és fiú. A véleményem h póló alá benyúlni, azt nem második találkozásnál, és nem egy "barátnak". Nálam csak egy olyan volt, akivel ezt meg mertem tenni, de vele addigra már kb 1 hónapja nagyon sokat dumáltunk, és mire ide eljutottam, addigra már nem egy, nem két csókon, és "tapizáson" túlvoltunk.

Az h a combodhoz ér(nem arról beszélek amikor hosszan, ténylegesen simogat) az nálam lehet a barátság, bizalom jele, bár csak ha már igazán jó barátság.

2008. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő NÁLAM 8 ÉVVEL IDŐSEBB.ÁLLITÓLAG SZŰZ.NAH EZ NEM HISZEM EL. KB. 1.5 HÓNAPJA ISMERJÜK EGYMÁST.(CHATRÓL) EZ SZTEM AKKOR SE JÓ. IGAZ BE KELL VALLANI HOGY JÓ ÉRZÉS AHOGY SIMOGAT MEG FOGDOS,DE AKKOR SE LESZ SZERINTEM JÓ VÉGE. IGY VAN??
2008. jan. 30. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van,de nem értem hogy előttem 7 ember próbálja a figyelmedet felhívni arra,hogy NE MENJ BELE SEMMIKÉPPEN! Itt csak te fogsz rosszul járni.........Nem szabad. Eljön majd az idő,mikor lesz egy srác,akibe szerelmes leszel,MEGBÍZHATSZ BENNE...És majd nekiadod magad.Érdemes várnod,hidd el!!!
2008. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!