Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenek a nők, ez is a játék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek a nők, ez is a játék része?

Figyelt kérdés

Haverom húga állandóan offol engem, persze én sem hagyom magam de nem tudom miért csinálja. Nekem nagyon bejön mint csaj és szerintem én sem vagyok közömbös számára. Állandóan sír hogy nincs 1 éve pasija meg ez meg az és nem tudom mit kéne lépni. Amikor együtt vagyunk tök jókat dumálunk de kostolgatjuk is egymást. Ez a haveri szint??

Mit csináljak hogy észre vegye hogy bejön nekem?


2011. jún. 7. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki b@zdameg! te vagy a pasi ez a te dolgod! vagy ha félsz beszélni vele akkor smárold le, a reakciójából úgyis kiderül mivan :D
2011. jún. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

vagy a játszótéren szórjál homokot a hajába !

:-)

2011. jún. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

De mi az isten az az offolás? Napok óta próbálok rájönni, de nem bírom kihámozni a szövegkörnyezetből. :D

2011. jún. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem egy fórumban szereplő témakör vagy, akkor nem lehet téged/benned offolni. Ki találta ki ezt a hülyeséget?
2011. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OFFolás: oltogatás, csipkelődés, beszólogatás
2011. jún. 7. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:

11:52-nek van igaza az Offolással kapcsolatban.



A kérdésre pedig:

Igen, bejössz neki. És szeret veled csipkelődni.

És gondolom azt is várja már, hogy továbblépjetek ezen.


Szépen csókold meg. Vagy mondd meg neki, hogy te hogyan érzel iránta. De lépj végre.

2011. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!