Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyomul ennyire? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul ennyire? Ez valami átverés lenne?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel pénteken beszéltem először azóta minden nap több órát jól elbeszéltünk. Én először azt hittem lehet vele kavarni vagy ilyesmi ezért elmondtam, hogy nekem bejön... ő erre olyanokat mondott, hogy maradi meg szereti ha udvarolnak neki stb. meg azt se mondta, hogy én bejövök-e neki vagy mivan...


Másnap írt én mondtam, hogy-hogy mikor tegnap lekoptatott erre elkezdet mentegetőzni. Tegnap meg ma is folyamatosan arról beszélt, hogy talizunk meg ide oda hív.


A kérdés ez valami szívatás lenne? vagy miért akar ennyire találkozni, hisz élőben nem is nagyon szokott látni, pedig egy suliba járunk.


Olyan válaszokat ne, hogy dugd meg és kész meg hasonlókat.. mert még szűz a csaj legalábbis szerintem...


19/f és 17/l


2011. jan. 26. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ott a válasz a kérdésedben, szűz a csaj! Ergo, még fél egy picit a pasiktól, ezért mondta hogy ő kicsit maradi & neki udvarolni kell, hogy ne nyomulj rá, hanem szépen lassan haladjatok a járás irányába. Ha pedig ennyiszer keres téged, tuti biztos, hogy tetszel neki, csak kicsit félénk. Lehetséges még nem volt barátja, szóval adj neki egy kis időt, ne teperd le egyből :) Pusza

20/L

2011. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem szívat, de attól függ, mennyire nézel ki jól.
2011. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
találkozz vele...
2011. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
találkozz vele és kiderül
2011. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
mi abban a baj h szeretne veled talizni?ezt nem értem,gondolom azért ismerkedsz vele,mert szeretnél vele idővel összejönni.akkor meg mi a probléma.talizni akar veled és kész,pont azért h megismerkedjetek személyesen is rendesen.vagy te úgy képzelted el vele a dolgokat h naponta több órát beszélgettek,gondolom msn-en,aztán ennyi??talizz csak vele nyugodtan ha nem csak egy beszélgetőpartnert keresel ebben a lányban.azzal meg semmi baj nincsen h szereti ha udvarolnak neki.nem kell egyből durr bele a közepébe csinálni a dolgokat.ha kell a lány udvarolj neki.
2011. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

A leírtakból azt vettem ki, hogy két különböző világ vagytok. Találkozzatok és beszéljetek meg mindent őszintén, tisztázzátok a dolgokat. Én ezt tenném a helyedben.


Sok sikert! :)

2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!