Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy Lány kedveli a képedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Lány kedveli a képedet FB-on, arra hogyan érdemes reagálni?

Figyelt kérdés

Egy hete megismertem egy lányt, és rá párnapra bejelöltem ismerősnek. Visszaigazolt, és elkezdte kedvelni a képeimet. Hogyan kellene reflektálni rá? Illetve kezdeményezni?

19F a lány 20.


2011. jan. 26. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én speciel megkérdeztem a leányzót hogy hogy lehet az én csúnya fejemet lájkolni, ő meg azt mondta hogy neki tökre tetszek:b (habár nem volt tartós a dolog...)
2011. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
épp azon gondolkoztam hogy mikor kezdenek el ilyen kérdéseket fölrakni..xDD
2011. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedvelni az ő képeit. És bökd meg :D

Ha már FB.. :D

Lány úgyhogy biztos erről is venni fogja a lapot.. de aztán nemsokára felvehetnéd msnre vagy írhatnál neki üzit ott lényeg hogy kezdjetek el majd beszélgetni:)

2011. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát régen sárral dobálták a srácokat, most meg csak lájkolnak :D
2011. jan. 26. 21:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. jan. 26. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:

bejössz neki :) és célzás h lépj te hogy úgy jöjjön már ki a dologból hogy te kezdeményzetél :D ugyhogy hajrá! :D

terjeszd az igét!! :DDD

2011. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Funktasztikus ***** válasza:
haaa egy csaj bejelöl Fb n hogy kell reagálni???xD istenem anyii hogy köszi oszt kész..
2011. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De mennyivel kényelmesebb és higiénikusabb lájkolni mint sárral dobálózni.. nem?:D:D

Amúgy ha nekem bejön egy srác én is elkezdem lájkolgatni szépen a képeit, más kérdés hogy ő k*rvára nem jön rá persze ebből hogy nekem tetszik de mindegy.. xD

2011. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!

Személy szerint köszönöm, hogy a kérdésedben "kedveli"-t használtad, és nem ezt a szarmocsok szót, a "lájk"-ot!


Amúgy sztem ha tetszik neked, akkor jegyezd meg hogy folytathatnátok komolyabban is.

2011. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

@21:59

Most lehet nem tetszene, ha az utcán megdobnának sárral :D

Ha nem jön rá akkor bökd meg! :D:D

2011. jan. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!