Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi kedvel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kedvel egy lányt. Akkor honnan lehet észrevenni hogy bejöne a férfinak vagy csak kedveli?

Figyelt kérdés
mi a különbség hogy csak kedveli,vagy tetszik is a férfinak?
2010. okt. 3. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy Férfi kedvel egy lányt, akkor tetszik is neki! Legalább is többé, kevésbé. Az biztos, hogy szimpatikus neki a nő.

A kérdésed nem volt eléggé kézenfekvő számomra. Ha arra gondolsz, hogy miből lehet tudni, hogy szeretne e vele közelebbi kapcsolatot, (esetleg testi kapcsolatot) hát egyszerű a válasz! Ad meg neki a lehetősséget, és ha akar, kibontakozik. Nem úgy értem persze, hogy tálalj ki neki, de ejts el néhány apró, még a poénos kategóriába férő megjegyzést, célzást, és leszűröd, hogy hogyan reagál rá!

Ha te vagy a szóban forgó Nő, biztos megtalálod a megoldást. Mosolyogj rá sokatmondóan, és ha ugyanúgy viszonozza, léphetsz a következő szintre!

Szorítok nektek! :)


38F

2010. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ő nem igazán szokott mosolyogni ritkán.milyen célzásokat ejtsek el neki?
2010. okt. 5. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, rég nem jártam erre...


hát, ti nők, jobban értetek ehhez! :)

ha ő nem is mosolyog, azt láthatod rajta, hogy tetszik e neki, ha rá mosolyogsz! esetleg próbálj meg minél többet vele lenni, akár kezdeményezni is az közös programot. Persze attól is függ, hogy hány évesek vagytok! :)

2010. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ő pont annyi éves mint te 38 ,én jóval fiatalabb. mit ajánlasz mit mondjak.mert lehet azt hiszi hogy ez játék nekem.hogy szorakozok vele. mert egyszer nagyon kedves kérdezget előreköszön....,máskor meg baromira távolságtartó rideg.??
2010. okt. 16. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát mond el neki! ha sikerül egy közös programot megszervezned vele, mondjuk együtt ebédeltek, vagy hasonló, az jó alkalom lehet. de előtte nem árt kipuhatolnod, hogy a korkülönbség nem e gond neki! mert bár vonzó dolog egy fiatalabb nő, de ha sokkal fiatalabb, az már lehet probléma is! az hogy néha távolságtartó, vagy ilyesmi, adódhat abból is, hogy rossz napja van...

ha pedig úgy látod, hogy nem probléma számára a korkülönbség, mond meg neki egyszerűen, hogy komolyan gondolod vele! ha ő is így érez, tetszeni fog neki!

arra azért kíváncsi volnék, mekkora korkülönbségről van szó?

2010. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20év.és az elmúlt időben folyamatosan távolságtartó,és mogorva.de közben meg az azért érdekli őt hogyha egy térben vagyunk ,és vicelődik hogy nevetek e viccein,mert felém néz olyankor.
2010. nov. 28. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:

hát a húsz év, az tényleg húzós. de nem feltétlenül kizáró ok. ha viszont hosszú távon gondolkodol, azt azért érdemes mérlegre tenned, hogy húsz év múlva, már igen is sokat fog számítani a húsz év korkülönbség!

nem tudom, egyedül álló e a fickó, vagy esetleg nős. lehet, hogy az is közre játszik benne, hogy családos, és nem akar félrelépni. nem beszélve arról, hogy ha esetleg a munkahelyen együtt dolgoztok, az akár nagyon rosszul is elsülhet! akár valamelyikőtöknek, vagy mindkettőtöknek is az állásába kerülhet, és lehet, hogy ezért sem akar úgymond, (ne érts félre kérlek) házinyúlra lőni!

persze az is kérdés, hogy te mit szeretnél tőle?

hosszútávú kapcsolatot, vagy egy rövidke de tartalmas flörtöt. ha csak egy rövid légyottra vágysz, lehet, hogy el tudod érni, mert ki az a férfi, akinek ne hízelegne, hogy tetszik egy nőnek? viszont nem biztos, hogy ez jó neked, vagy akár neki!

tehát elég nehéz helyzetben vagy! de mindenképpen tudasd vele, hogy hogyan érzel iránta! már csak azért is, mert neked is úgy jobb, ha tisztázod a dolgot! viszont légy felkészülve arra is, hogy esetleg ő nem szeretné ezt a kapcsolatot. akár azért, mert nős, (ha egyáltalán az) akár azért mert kollégák vagytok.

de persze az is lehet, hogy nem nős, vagy nem dolgoztok együtt. viszont ami biztos, tetszeni fog neki a dolog, hogy egy tizennyolc éves nő vonzónak találja őt! ez minden pasinak tetszene, még ha ne mis meri bevallani!

értesíts róla, ha esetleg vannak fejlemények, akár egy privát üziben is. :)

2010. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
írtam privibe.
2010. nov. 28. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
válaszoltam rá :)
2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is válaszoltam
2010. nov. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!