Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány(15) a suliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány(15) a suliban, akivel már 1-2 hete, 1 hónapja szemezek, egyik szünetben összeakadt a tekintetünk és amikor elment mellettem visszanézett, hogy figyelem-e? Ezt nekem szánhatta vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom lehet hogy vmelyik b.nője szólította de úgy vettem ki hogy azt nézte hogy figyeltem-e?

16/F


2009. febr. 5. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges.

szerintem bejössz neki és ha ez hasonló tőled is, akkor merj kezdeményezni :)

sok sikert-szorítok :)

2009. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy azt nézte.Nekem ha tetszik valaki és szemezünk tuti (már csak ugy ösztönössen is)hátra nézek.De ez mindent elárul.Szerintem neked szánta.


Egyéként ha már egy hónapja szemeztek ideje lenne már lépni is!!;)

15/L

2009. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Ez jól hat az önbizalmamnak!

Még írhattok!

2009. febr. 5. 13:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra is adhattok ötlete hogy mien szöveggel menjek oda hozzá. Köszönöm!
2009. febr. 5. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerintem akármivel is állsz elő hogy leszólítod légy határozott és őszinte. Rég voltam ennyi idős és tudom hogy ilyenkor fejfájás "látás zavar" gyomor görcs 200-as pulzus minden előjön. Lényeg hogy tartsd magad. Nem tudom mit csinálnak a mai 15-16 évesek valószínűnek tartom, hogy kb. ugyan azt mint mi tettük 10 éve. Én mindig cukrászdába ill. amikor már jó idő volt állatkertbe vagy vidámparkba hívtam a lányokat. Közben beszélgetni nagyon sokat, ki deríteni mit szeret ill. mit nem majd el mondani neki hogy nagyon csinos és hogy milyen szép stb.


Sok sikert! Ha nem akar semmi közös progit akkor ezt vedd tudomásul de ennek ellenére még köszönj neki nyugodtan.

2009. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen...valószinűleg nem közömbös irántad:)Szerintem kezdhetnéd úgy, hogy ha elmész mellette a folyosón akkor rámosolyogsz és köszönsz neki(ha ezt már nem tetted meg hamarabb)..ebből kiderülne az is , hogy ő is vevő-e a dologra:)Még az is lehetne sztem...hogy ha van msn címe..akár fel is vehetnéd őt:)A többi már jönn magától:)
2009. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem még nem mosolyogtam rá, se köszöntem.


De a választ köszönöm, hasznos volt! :)

2009. febr. 5. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyrészről veheted poénosra a figurát, ha legközelebb elmentek egymás mellett pl. akkor köszönj oda neki. Ez azért jó első lépésnek, mert tényleg kiderül, hogy vevő a poénra meg az ismerkedésre, illetve mivel épp elmentek egymás mellett, ha esetleg nem reagálja le jól akkor se nagyon ciki.

viszont ha biztosra akarsz menni, odamész konkrétan. Igazából mindegy mit mondasz, ő is zavarba lesz nem csak te nyugi :) De szerintem megteszi egy olyan kezdet, hogy: "Szia, gondolom észrevetted már, hogy gyakran megakad rajtad a szemem... Megkérdezhetem hogy hívnak? (akkor is ha már kinyomoztad)..." És már beszélgettek is. :)

2009. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!