Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy a legjobb süljön ki belőle?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta ismerkedek egy lánnyal, és szerintem már megsimertük egymást annyira, hogy összejöhessek vele, hiszen tetszünk egymásnak..Holnap szeretnék vele összejönni, csak nem tudom, hogy hogy csináljam. :) Én arra gondoltam, hogy átölelem majd, és közben mondom neki, hogy tetszik nekem nagyon meg minden, és hogy lenne-e a barátnőm, majd ha igent mondott, egy csókot is megkérdeznék tőle..Nyomulósnak venné, vagy engedné? Nem tudom.. Csak nem akarom elszúrni az egészet azzal, hogy meg akarom csókolni, és ez talán neki egy kicsit sok lenne :) Segítsetek légyszi! :)
2011. jan. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben várnék a csókkal, de a kérdéssel is (jársz-e velem)

ha jobban megismertétek egymást, biztos, hogy ő is természetesebbnek fogja venni


sok sikert!

2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rákérdezésben azért vagyok biztos, mivel ő kérdezgeti Facebook-on, hogy gondolkoztam-e kettőnkön meg ilyesmi, és én ebből azt venném le, hogy összejönne velem :) Végülis veszteni nem veszítek, ha összejövök vele, mert közben majd jobban megismerem, és ha meg alapból bajos lenne a kapcsolatunk, az ígyis-úgyis bekövetkezne, ha később is jönnénk össze.. A csókkal most tényleg el vagyok gondolkozva, maximum megvárom, míg majd ő akar, csak ha meg nem fog lépni, akkor soha nem lesz csók :D
2011. jan. 27. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Te kis mohó

nem föltétlenül kell az ilyet elsietni

annál jobb lesz később...

ha vártok egy picikét, annak is meglehet az előnye,,,:)

2011. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van, még korai kicsit valóban, csak nincs mire várni szerintem, de inkább tapasztaltabbak tanácsát fogadom meg :)
2011. jan. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!