Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Lányok ti szeretitek ha egy pasi verses formában kér tőlletek bocsánatot és abban leirja érzéseit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Tökre zavarba lehet jönni, nem tudod mit mondj. Általában a pasi elbénázza, úgyhogy nem is hatékony.

Az az igazság, hogy a nő ezt igazán nem tudja komolyan venni, csak mosolyog és magában azt gondolja, hogy lúzer vagy.

2011. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hááth akkor én most egy luzer vagyok:)
2011. jan. 27. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Funktasztikus, mindig is az voltál, de szerencsére még fejlődhetsz :P :)
2011. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem igazán ismerem, akkor kicsit zavarba ejtő.

De ha régóta együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, akkor én biztos értékelném és jól esne. Akkor is, ha elbénázza.

2011. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.Egyszer a párom valentin napra egy verssel fejezte ki mennyire szeret.Olyanokat írt amit egy ember nehezen mond ki,főleg egy férfi.Sajnos a mai férfiak ezt nem igazán ismerik! :)
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ksöszönöM:) hááth második válaszolo erre nem tok mit irni....csak anyit hogy nem ismerjük egymást igy nem nagyon tudunk véleményt mondani egymásrol:)
2011. jan. 27. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam a csajoknak verseket írni. Persze mindig csak annak aki épp fontos serepet tölt be az életemben. 1etlen csaj volt aki az első után megszólt, azt mondta ez neki túl nyálas dolog. Mondtam h akkor tegyünk még1 próbát, ha az sem tetszik akkor nem erőltetem. Megírtam azt is, és utána örömmel keresett h bármennyire is zavarba ejtő számára ez a dolog, rettentően jól esik neki h van aki képes ilyesmit írni hozzá. A későbbiekben egyetlen rossz szava sem volt, inkább örült neki ha néha-néha 1-1 újabb verset küldtem. Persze stílustól, hangnemtől is sokminden függ. Meg lehetőleg ne legyen túl esetlen. Érdemes előtte ihletet meríteni nagy költök verseiből, ezzel a rímtechnika is könnyebben elsajátítható (a kínrímek elég kiábrándítóak lehetnek). De mindent összevetve, szerint a versírás ma is működő dolog lehet. Talán még jobban is mint régen, mert manapság ez különlegességnek számít. És lássuk be, minden lány szereti magát kicsit különlegesnek érezni. ;)


"életművész"

2011. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igy igaz:)
2011. jan. 28. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!