Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21-24éves Csajok! : Hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-24éves Csajok! : Hanyadik randin, és hogyan szeretitek, ha a pasi megcsókol benneteket?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok


Nagyjából talán beleírtam mindent a kérdésbe. Lényeg az lenne, hogy milyen sebességgel szeretitek, ha egy randi zajlik? Hanyadik randin csókoljanak meg benneteket?


A fő kérdés pedig, hogy szeretitek, ha a pasi nem töketlen, és egyik randi végén szó nélkül átkarol, és megcsókol?, vagy inkább kérdezze meg, hogy megcsókolhatlak?


2009. aug. 31. 14:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem ne kérdezd meg, hogy szabad e. Az olyan bizonytalannak tűnik. Én szeretem, ha egy pasi tudja, hogy mi a dolga, bár én másképp működöm, mint a legtöbb lány, nálam a testiség az elejétől fogva hozzátartozik, ha az nem okés, és nem is erőltetem tovább.
2009. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon (-nagyon) jól érzem magam egy randin, szinte rosszul is esik, ha a pasi nem egy csókkal akarja zárni :)

Hogy meg kell-e kérdezni? Persze, lehet aranyosan is csinálni, pl kapuallj, megsimogatod az arcát, kedvesen nézel és halkan megkérded: megcsókolhatlak? De kérdés nélkül is működik.

A lényeg úgyis az egész randin van, ha az "tökéletes", akkor nem kérdés a csók sem. Legalábbis nálam :) 25/L

2009. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
ha jó a hangulat a randin, meg felszabadultak vagyunk mindketten, akkor követeleeeemm, de csakis jelekkel :D 21/L amúgy figyelmes vagy :)
2009. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az első randin, ha jól érzitek magatokat, megvan az összhang, akkor nyugodtan megcsókolhatod. És szerintem nem kell azt megkérdezni, elég ha mélyen belenézel a szemébe, úgyis látni fogod, hogy ő is akarja. És miért ne akarná, ha jól sikerült a randi?:)
2009. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Értem, hát mindannyian hasznos dolgokat mondtatok. köszi :)


Az első randin már megfoghatom a kezét? Csajok, milyen hamar sétálhatunk veletek, hogy fogjuk a kezeiteket?


Mert az első randit megbeszéljük valahol, és ha odaérek, akkor nem foghatom meg rögtön a csajszi kezét, hanem egy idő után kérdezzem meg?, mikor és hogyan?

2009. aug. 31. 14:59
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem az nemjönnebe ha az első randin már megfogná a kezem. sztem ezt csak akkor tegyed, amikor már tökegyértelmű h jártok. a csók az jöhet akár az első randin is, de csak akkor, ha minden nagyon jól alakul, és énis ugyanannyira élvezem a dolgot, mint a pasi.

a kézfogás meg sztem, az nemolyan dolog h rögtön ezzel kéne indítani, ráér akkor, amikor már egy pár vagytok, és sétálgattok vhol.

megkérdezni felőlem megkérdezheti, az tud aranyos is lenni, bár én a határozott pasikat jobban szeretem, meg azt, amikor csakúgy megtörténik a dolog. de a legutóbbi barátom megkérdezte h adhat e egy puszit, de csók lett belőle :D

2009. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
24L voltam
2009. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Előző hozzászólónak:

köszi a válaszod, jól leírtad. :)


viszont azt kicsit nem értem, hogy csókolzni már lehet, kezet fogni meg nem.


Ha én ugy érzem, hog jó lett a randi, és a végén megszeretném csókolni, és ha nem kérdezem meg tőle. hogy megcsókolhatom-e, csak elkezdek hajolni felé, és:

amikor közel vagyok, és a csajszi elfordítja az arcát, mert nem szeretné, akkor mit csináljak?


Ekkor lesül a képemről a bőr. :( menjek el, vagy kérdezzek tőle valamit?

2009. aug. 31. 15:17
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerült a randi, akkor szerintem nem fogja elfordítani a fejét. Ha meg igen, akkor max. adsz az arcára egy puszit.
2009. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsi de egy 24 éves srác szerintem nem kérdez már ilyeneket mint te! Volt már egyáltalán barátnőd?? A csóknál szerintem nem kell megkérdezned h megcsókolhatod e!a kézfogás meg ráér azután ha jártok pl!
2009. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!