Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt korizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt korizni, aki elég távoli rokonom és megtudta egy másik lány, akivel össze szeretnék jönni, akit elhívtam egy héttel előtte táncházba stb és nem tudja, hogy akit elhívtam korizni, az a rokonom. Mit érezhet most a "másik lány"?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzi hogy lekoptattad és most sértve érzi magát.Inkább mond meg neki hogy mi az ábra
2009. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy fiú vagy vagy lány? (már csak a miheztartás végett)
2009. febr. 5. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mit akarsz, mit érezzen. Ha azt akarod, hogy sóvárogjon utánad, te legyél a messiás neki és téged akarjon, akkor ne mentegetőzz egy percet sem. Ne mond meg neki, hogy a rokonod. Minél jobban eszi az irigység annál jobban kellesz majd neki. Ez törvény.
2009. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok.És lány.Szerintem meg ne akard hogy "te legyél a Messiás"mint ahogy az előző hozzá szóló írta mert az kiábrándíthatja a lányt.Inkább mond el neki hogy csak egy rokonod volt és ennyi,de ne magyarázkodj.De hozzá teszem hogy ezzel még nem követtél el bűnt!És ha valamit akarsz a lánytól akkor inkább térj a lényegre és akkor még csak felsem merül benne hogy esetleg nem elég jó neked.Mert a csajokgyakran elkezdenek kombinálni.(Magamból indulok ki):)
2009. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

2. vagyok..


Épp ezért jó ha taktikázunk, mert elkezdtek kombinálni és ennek így-úgyis az lesz a vége, hogy epedeztek egy hapsi után. Csak soha nem mondjátok ki és tagadjátok..

2009. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de a vegen ha ojan lany akkor meg is sertodhet es akkor mar nem kellessz majd neki ugy,hogy mond el mi a szitu.:)
2009. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Elsőnek: én is erre hajlok inkább. Másodiknak: Szerintem súlyos dögség lenne a lánnyal szemben ez a messiás-dolog, hát még ha én se járok vele jól...
2009. febr. 6. 07:58
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mennnyire áll még a kérdés de inkább mondd el mert ha én tudom h a srác aki tetzik az egy másikcsajjal megy korizni akkor 1: elkezdek gondolkodni h kellek e neki 2: kiszeretek a srácból
2009. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!