Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább nem helyes, de jóarc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább nem helyes, de jóarc, mint félisten, de gázos. Sztetek?

Figyelt kérdés

sorra olvasom, h sokan elkeserednek, m rondának tartják magukat, és ezt tudják be annak, h nincs b.nőjük/pasijuk.

Én viszont inkább járnék 1 áltlagos, v. csúnyácska pasival, mint olyannal, aki szép, de agyilag defektes.

Ti h vagytok ezzel?

20/L


2011. jan. 28. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
énis így avgyok,sztem inkább járnék egy átlagos,semmi extra kinézetü sráccal akivel jól el lehet beszélgetni meg megért engem,minthogy egy olyannal aki úgy néz ki mint szőkeherceg,sorra dugdossa a csajokat,mindenki imádja,viszon agyilag 0...
2011. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez azért csajtól is függ, hogy a csaj hogy néz ki.

Alekosz 32

2011. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok a csajokkal, és szerintem ez így jó, ahogy te gondolod :) 21F
2011. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha találkoznál velem, v egy hasonlóan ronda pasival, nem mondanád ezt :)
2011. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Teljesen egyet értek veled... Én is ezzel küszködök, mint fiú, mármint, hogy nem találok magamnak senkit, pedig nem vagyok csúnya, csak átlagos. Akik ismernek, jó véleményekkel vannak rólam (legalábbis ezt mutatják :) ), még a lányok is, és szeretnek is, mint egy jó barátot, de ennyi... Az a baj, hogy a mai világban az átlagos már nem elég. Elképesztő mértékben vágynak a lányok a fantasztikus esztétikai élményre... és hála a reklámoknak és filmeknek, sajnos csak egyre nagyobb lesz az igényük minden téren...


19/F

2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a nőknél se rózsásabb a helyzet, ott is van defektes. Szép, csinos lánnyal is ismerkedtem és nekem nem kellett, távoztam. Nem szép lányokkal is ismerkedtem és ott se volt különb, ott mindenki egyért egy mindenkiért elv, csak hogy valakivel legyen. Én megismerkedem akár nem szép lánnyal akár széppel is, ez nálam nem fontos, de belsőleg legyen tiszta, becsületes, normális vagy viszontlátásra.
2011. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

(21:22 vagyok...)


...de mivel minden rosszban van valami jó; végsősoron ennek köszönhetem, hogy elkezdtem verseket írni, amik mások szerint nem is olyan rosszak...


Ha érdekelnek, itt elolvashatjátok őket: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy rakat félisten és jóarcot ismerek. Vannak, csak meg kell őket találni.
2011. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Általában sokan udvarolgattak nekem, mivel a nagyon jó nő kategóriába soroltak. Nem tudom, én nem éreztem magam soha egy szépségnek, de ilyen visszajelzéseket kaptam.

Sokan csodálkoztak rajtam, hogy miért nem kellettek a jobbnál jobb pasik és mindig egy-egy, esetleg átlagosabb külsejű, viszont humoros, aranyos srácot választottam, akinek volt igazi egyénisége. Én inkább ilyen téren voltam válogatós.

2011. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát ezzel én is így vagyok kérdező, csak ellenkező nemekkel:)

19/f

2011. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!