Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit tőlem? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem? Van egy fiú, aki mostanában tetszett meg nekem. A buszon mindig ő "kezdeményezi" a szemezést. Mivel látom, h néz, így én is mindig rápillantok :D.

Figyelt kérdés

Múltkor is amikor felszállt a buszra, nem volt már helye, így állnia kellett. Pont ott állt meg ahol én ültem és én mindig úgy éreztem, h kicsit "rám dől". Meg akkor is nézett :$:)

Ezért pár nappal megnéztem Facebookon és nincs barátnője :D. Bejelöltem ismerősnek és ő egyből vissza is jelölt.

De egy baj van...én azt olvastam, h nem szabad akkor bejelölni a kiszemeltet, ha még nem is beszéltem vele, mert azt fogja hinni, h egy távoli rajongója vagyok. Ez szerintetek proléma lehet??

és még valami...nincs kiírva az msn címe sehol sem, így még felvenni msn-re se tudom. szerintetek az gáz, ha Facebookon üzenetben kérem el az msn címét?


2011. jan. 30. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A gáz, hogy facebook meg MSN... Piríts neki oda legközelebb a buszon, vallasd hogy mit akar. Szemekkel sok mindent lehet.
2011. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ö is félénk és nem mer kezdeményezni.
2011. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de az probléma, h én jelöltem be őt először?
2011. jan. 30. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy lap a kezében, hogy ezen agyalsz és ennyire érdekel. Ha nem tulajdonítanál neki jelentőséget, az lenne a fasza. Amúgy hízelgő a dolog, de ilyen jelölgetés után a minimum hogy köszöntök egymásnak ha látjátok egymást.
2011. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tehát akkor elbasztam...
2011. jan. 30. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Megtetted az első lépést, ami mindenképpen pozitív, mert lehet, hogy tényleg nem kezdeményező típus. A lényeg, hogy ez semmit nem jelent, sőt legyenek elvárásaid vele szemben, mivel te megtetted az első lépést, minimum értékelje, de még inkább törekedjen a következőre, ha akar valamit. Tudasd vele, hogy ha nem hajlandó nyitni feléd, letörölni is csak egy mozdulat és kínosan érezheti majd magát a buszon legközelebb. Ezt természetesen ne szavakkal, hanem a viselkedéseddel hozd tudtára legközelebb ha találkoztok.
2011. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az utóbbi válaszadónak nagyon köszönöm :).
2011. jan. 31. 14:58
 8/10 anonim válasza:
Szia! Két évvel ezelőtt velem is történt hasonló (azaz február 16-án lesz két éve). Mi is szemeztünk a buszon, megjelöltem az iwiw-en, simán visszajelölt! Közben teltek a hónapok, néha váltottunk egy-egy levelet. Aztán történt egy "baleset" az Ő részéről. Attól fogva intenziven leveleztünk, majd találkoztunk "személyesen" is. Hatalmas szerelem lett belőle, ami azóta is tart !!! Megjegyzem mi már nem huszonévesek vagyunk, hanem ennél jóval többek !!!
2011. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyébként szerintem is megtetted az első lépést, most már Ő jön. Ha akar valamit és nem olyan "mamlasz" akkor lépni fog. Ha meg nem akkor ...
2011. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!! :)

igazán felderítettek ezek a válaszok :)

2011. febr. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!