Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány kezdeményezi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány kezdeményezi az első csókot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan lány aki egy randin kezdeményezett már első csókot? Kort is kérek! Meg ha még emlékeztek rá, akkor azt is, hogy hanyadik randin! Remélem nem kértem sokat.:D Köszi!
2009. dec. 24. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményeztem már csókot, de az nem randi volt igazából, ahol megtörtént. Nagyon jó barátom volt az illető, akivel a nyár alatt nagyon közel kerültünk egymáshoz, és akkor és ott valamiért úgy éreztem, meg kell tennem. És gyönyörű élmény marad (nem is kifejezetten csak a csókért, hanem az egészért, ahogy megtörtént, ahol voltunk stb). :)

Akkor 18 éves voltam, most már 22.

2009. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Második randin, 15 évesen, srác meg 18. Mondjuk volt közönség is, aki sürgetett. De a srác nem fogadta rosszul, ő nem volt biztos adolgában és nem mert kezdeményezni.
2009. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kickbox edzésen. Előtte 2 hétig nyűttűk egymást suliban, és msn-en=)

Azóta már majdnem 3 hónapja együtt vagyunk=)

2009. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.:D

14/L 18/F

2009. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csókoltam meg a fiút, aki az egyik legjobb barátom volt, ugyh szintén nem randinak számított.

15 éves voltam , és már egy éve együtt vagyunk.

Mindig pozitívan gondolok vissza rá, hogy milyen bátor voltam :) és szerintem neki is tetszett a magabiztosságom.

2009. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én ide szeretnék kérdezni! Mit tegyek már ismerem eléggé régóta, e csak most mert elhívni, mert szerinte meg kelet érnünk egymásra, most ő 17 én 14 . már nagyon szeretném megcsókolni, de nem tom, hogy 1-ő randin megtehetem-e. És egyáltalán kezdeményezzek??
2009. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%

az lenne a legjobb ha a fiú kezdeményezne először.:)

de mondjuk a sokadik randin már a mind1.:)

2009. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
16 évesen első randin 16 éves csaj:D
2010. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
15 évesen én kezdeményeztem az első csókot, igaz nem emlékszem rá mert mindketten részegek voltunk :')
2019. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!