Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 vagyok, van egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok, van egy 15 éves srác, akibe teljesen bele vagyok zúgva, folyton csak rá gondolok. Ennyit érezni egyszerre! Normális vagyok?

Figyelt kérdés
De ő elég reménytelen eset, a rocknak és a kockulásnak (WoW-nak) él, nem érdeklik a lányok, de amúgy rengeteg lánynak tetszik, és ha elmondják neki a lányok barátnői, akkor közli, hogy tudja, látszik rajta majd egy vállrándítással elintézi de nem mondja el soha senkinek. Év elején egy "kis baleset"ből megtudta hogy tetszik nekem, de azt is elintézte az előbb leírt módon, sikerült kiszeretnem belőle, de most januárban megint elkezdett tetszeni, egyre jobban. Most ott tartok, hogy tudom, szeretem. És ezt ő tette, elkezdett nézni. Azóta van hogy szemezünk, vagy valami hasonló. De magamat is beszélem le róla, mások is azt mondják, hogy ő nem érdemel meg engem (Én fordítva gondolom.) és felejtsem el mert ő tökéletesen alkalmatlan egy kapcsolatra (Mondjuk erre én is rájöttem) És szeretem, de utálom, és el akarom felejteni. Normális ez?
2009. febr. 6. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A te érzéseid teljesen rendben vannak, ne aggódj. A srác még éretlen, de ki fogja nőni a hülyeségeit, ahogy mindenki más. Ha tényleg ennyire vonzódsz iránta akkor egy próbát mindenképpen megér. Ahol két ember beszélget ott minden kiderül.:) Legalább lesz valami és rendezheted azt ami benned van. Legyél bátor.;) F/18
2009. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valakit csak akkor szerethetsz, ha ismered, ez amit érzel, maximum vonzódás vagy rajongás, a szeretet egész más dolog.
2009. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jól mondja az első hozzászoló hogy még éretlen a srác még nem nagyon tudják lekötni a lányok. Én is így voltam még 2-3 éve de azóta sokminden megváltozott és örülök neki. És teljesen rendben van ahogy érzel. F/18
2009. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, nekem a párom volt kocka, mostmár csak kis mértékben az. Én azt a tanácsot tudom adni, hogy ne foglalkozz vele. Amíg a párom össze nem jött velem egyfolytában wow-ozott, de utána alább hagyott, mára rájött, hogy nem éri meg. Ide s tova 3 éve van velem, nehéz volt az út idáig.

Hagyd, majd ő kilép a játékból, ha megtalálja a megfelelő csajt, ha te rákényszeríted magad pokol lesz az életed, mert ő csak a játéknak fog élni, nem neked, nem tudod megváltoztatni, csak ha ő is akarja.

Hidd el, tudom. Csak nálunk az volt a különbség, hogy ő akarta a kapcsolatot az elején, és próbál változni. Még most se "tökéletes" de látom a törekvést, és elfogadom, terelgetem, türelmes vagyok.

Próbáld te is ezt tenni. Sok sikert!

2009. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah,és még annyit, hogy nem éretlen, csak nem talált olyan lányt, aki többet érne neki, mint a játék. Lehet, hogy soha nem fogja kinőni, lehet, hogy ő az, akinek nem lesz párja. MIndezt az idő eldönti.
2009. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Így kezdődött nálam is a fiúkkal való kapcsolat!! ÉS még hány ilyen volt!! Minden szerelembe beletudtam volna halni:)

Ettől szép az élet!! Szerintem hagyd alakulni és élvezd a szemezős pillanatokat! mikor szépítkezel gondolj rá egyszer csak meg fogod unni és majd jön más :)

2009. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is köszi az összes választ!


2. Én egy szóval nem mondtam hogy nem ismerem! Nagyon jófej srác, csak nem érdeklik a lányok


Másrészt nem wowfüggő, egy csomót hallgat zenét meg a a haverjaival van, elvan a wow nélkül is, egyszerűen csak a lányok nem érdeklik, minden más.


Utolsó: Hát én sajnos ennek nem örülök, de egyszer majd csak elmúlik. :)

2009. febr. 7. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is wowozni.
2009. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!